Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Trójkącik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
I znów ja zakładam temat xD, ale wiecie ciekawość.

Dużo razy słyszałam od kolesi że chcieliby trójkącik. Czy to serio jest dla was coś takiego że łał serio muszę spróbować ? Jak tak to czemu ? Czy nie wystarczy wam w łóżku jedna laska z którą jesteście i coś do niej czujecie ? Albo chociaż byle jaka jedna laska żeby tylko sobie dogodzić ? ;>
Nie potrzebuje żadnych erotycznych doznań. Wystarczy mi kobieta którą kocham Smile
Wszystko zalezy od mezczyzny, jednego to kreci - drugiego wcale.
Ja zawsze chciałem z bliźniaczkami nic więcej Big GrinBig GrinBig Grin
a mi na razie 1 na 1 by wystarczył ..Wink
Mnie trójkąty nie kręcą ;P
Myśle, że dla każdego faceta przeżycie upojnej nocy z dwiema kobietami byłoby ciekawym doznaniem. Jak dla mnie myśle że na pewno by mi sie podobało.
Przecież nie ma nic lepszego niż kobieta w łóżku a co dopiero dwie ! I jeszcze angażujące sie w zabawe ! xD To by było coś, kiedyś napewno chciałbym spróbowac. Chociaż zdaje sie że faceci wolą 2 kobiety,a kobiety odwrotnie Tongue
Mi tam osobiście w tym wieku zwisają doznania seksualne ^^ Przyjdzie czas gdy będę chciał mieć dzieci (oby nie) to wtedy się zacznie, na razie trzeba się martwić o przyszłość i czerpać z teraźniejszości ^^
Mam za sobą coś grubszego niż trójkąt. Mhm. To jest po prostu zabawne? Wink
Nie, to nie tak ze nam jedna nie wystarczy!
poprostu sa mezczyzni ( do ktorych ja takze naleze ) ktorzy kochaja wszystkie kobiety Big Grin
Jesli taki znajdzie sobie dziewczyne to albo jej nie zdradza, albo tak, niczym sie nie rozni od zwyklego faceta. ALE, zawsze jest jakies ale, taki facet dla ktorego kazda dziewczyna jest łał, musi byc dla nich mily, usmiechniety, szarmancki, nie wazne jaka ona by nie była.
Wyobrazcie sobie dziewczyny (jesli jakas to czyta) taki facet ktory oczywiscie jest singlem, ma mozliwosc spedzenia nocy z dwoma kobieta, to dla niego jest to pewnego rodzaju larytas Big Grin ze cos co on kocha, ma dzis w wersji double Big Grin oczywiscie jest to pewnego rodzaju fantazja erotyczne Big Grin ja szczerze powiem, gdybym byl wolny, chetnie bym sprobowal Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie