12-09-2012, 20:48
Tu żegnamy nasze zwierzaczki które niestety od nas odeszły...
Kapselek ;(((( [*] już w październiku miałam Cię zobaczyć a dziś dowiedziałam się o twojej śmierci... Strasznie uczucie
. Jeden z najgorszych dni w moim życiu. Zawsze będę o tobie pamiętać <3. teraz jest mu lepiej ;((((.
Kapselek ;(((( [*] już w październiku miałam Cię zobaczyć a dziś dowiedziałam się o twojej śmierci... Strasznie uczucie
. Jeden z najgorszych dni w moim życiu. Zawsze będę o tobie pamiętać <3. teraz jest mu lepiej ;((((.
dziekuje zamykam