Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Goodbye...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tu żegnamy nasze zwierzaczki które niestety od nas odeszły...



Kapselek ;(((( [*] już w październiku miałam Cię zobaczyć a dziś dowiedziałam się o twojej śmierci... Strasznie uczucie Sad. Jeden z najgorszych dni w moim życiu. Zawsze będę o tobie pamiętać <3. teraz jest mu lepiej ;((((.
hahaha jestes pojebana XD

youth jest nasze teraz ! XD hahaha a ty zostalas wyruchana Big Grin dziekuje zamykam
Mój pies wczoraj wpadł pod samochód Sad był ze mną 8 lat i teraz mi go bardzo brakuje Sad
Przekierowanie