Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zwierzęca Poradnia.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Pewnie każdy ma jakieś zwierzę: psa, kota, rybkę, czy żółwia. Czasami macie z nimi jakieś problemy i nie wiecie co macie robić? Możecie pisać tu, w tym temacie, a pewnie ktoś udzieli porady.



No więc, od wczoraj mam małego psa, Yorka. Mamy też innego psa, rasy Owczarek Niemiecki. Kora - tak ma na imię Owczarek - nie bardzo lubi innych psów i gdy tylko zobaczy Piksela - Yorka - zaczyna wariować, szczekać, warczeć... Co mogę zrobić żeby Kora polubiła Piksela?
może się jakoś same oswoją, daj im czas xd
A mój pies ma padaczkę i tu moje pytanie da się to jakoś leczyć niby dostaje tabletki od weterynarza i nie ma tych "napadów" ale musi sobie co 3 msc przerwę msc robić i wtedy łapią ją jak jej wtedy pomagać mieliście kiedyś taki przypadek?
Nic się nie znam na padaczcce u psów, ale jeśli objawy takie jak u ludzi to tak samo - do pyska coś włożyć by sobie nie przegryzła języka, i na bok. Zapytaj się weterynarza.

A co do pytania Osx

Wiesz, psy generalnie się lubią, a problemem jest fakt że cóż. York to nie pies, mi to bardziej na dużą mysz wygląda...
jak pies ma atak to do wanny wsadź najlepiej, czasem się zdarza, że puszczają im zwieracze...a tak to niewiele możesz zrobić, po prostu przeczekać i uważać, żeby się nie zadławił.
Miałam świnkę morską , jakiś czas temu musiałam uspac Sad , ponieważ KUBA (bo tak miał na imię świniak ) chorował na przerost nerek . Z tego co weterynarz powiedział była to choroba genetyczna . Miał 6 lat . Minął jakiś czas kupiłam rybkę bojownika . Byłabym wdzięczna za rady :3
Jedyne zwierzątka jakie miałem to rybki i chomika. Rybki niestety musiałem oddać, ponieważ nie miałem czasu się nimi zajmować, a chomik nadal jest przy mnie Smile
ja jak byłam mała to miała kota, ale niestety już go nie ma wśród nad, a nie mogę teraz decydować się na takie zobowiązanie
Ja mam dwa psy (kundelki) ale nie mam z nimi żadnych problemów. Systematycznie ich szczepię oraz karmię dobrą karmą więc psy naprawdę dobrze się chowają.
A jaką karmę kupujesz? Ja od niedawna mam małego kundelka ze schroniska - od weterynarza mam listę wytycznych, karmię go dobrą karmą z puszki sierść obecnie bardzo mu się poprawiła, również nie mam z nim żadnych problemów, dość szybko się przystosował do nowego otoczenia.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie