Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Zabieg
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Miał może ktoś z was usuwane migdałki? Chciałabym wiedzieć jak to będzie wyglądało i jaki po tym zabiegu jest ból i ile czasu trwa rekonwalescencja. Mnie taki zabieg chyba czeka w sobotę i mimo wszystko trochę się obawiam...
Ja będę miała usuwane dwa migdałki gardłowe. Z nimi jest gorzej, bo pewnie będzie okropny ból przy przełykaniu.
Ale przecież do usuwania migdałków się nie stosuje całkowitego usypiania .... bo człowiek musi być wiadomy żeby się nie zadławić....
Tak czy inaczej szybko wraca się do normalnego życia po tym zabiegu więc nie ma się co martwić.
Dokładnie. dają tylko znieczulenie, ponieważ nie ma sensu poddawać pacjenta narkozie na taki delikatny zabieg.
Współczesna medycyna traktuje to tak jak wyrwanie zęba, bez obaw Smile



______________________
wycena firmy zobacz jak to robimy.
Nie martw się, jest to może zabieg nie przyjemny, ale szybko wrócisz do domu.
Dokładnie zabieg nie jest przyjemny, ale skoro trzeba to trzeba. Zresztą obecnie medycyna jest na takim poziomie, że nie ma co się bać takich rzeczy. Takie jest bynajmniej moje zdanie. Ostatnio sami uzupełnialiśmy w domu apteczki bo takie były lekko wybrakowane być może ktoś też będzie chciał to niech sobie zajrzy na medagro szczególnie niektóre rzeczy mają bardzo dobre, które ciężko dostać w aptekach np. preparaty do dezynfekcji http://medagro.eu/18-preparaty-do-dezynf...owierzchni oprócz tego takie standardowe rzeczy kupiliśmy jakieś gazy, rękawiczki. To co jest potrzebne i co się używa.
Miałam usuwane jak byłam mała, Nie pamiętam tego dokładnie ale wiem że potem dużym plusem było to że musiałam jeść dużo lodów. Dla dziecka to olbrzymia frajda Wink
Na prawdę nie ma się czego bać Wink
Usuwanie migdałków to już nic strasznego! Sama przeszłam ten zabieg całkiem niedawno i na prawdę bardzo dobrze to wspominam, nie ma się co martwić. Wszystko, co potrzebujesz wiedzieć na ten temat znajdziesz tutaj: usuwanie migdałków Żoliborz. Trzymam kciuki!
Stron: 1 2
Przekierowanie