Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Bebilon Ar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mamy maluszków po 6 miesiącu życia!

Uważajcie co dajecie swoim maluszkom i bardzo polecam zamówienie mleka modyfikowanego Bebilon Ar z apteki Melissa - https://www.apteka-melissa.pl/produkt/be...,2332.html w cenie 33 zł. Moja córka bardzo dobrze reaguje na nie i nie ma żadnych problemów z żołądkiem, dlatego polecam Smile
Mojemu dziecku też to mleko podaję, zamawiałam online do tej pory,ale okazuje się, że można kupic w dobrej cenie w aptekach DOZ od ręki.
Bardzo wiele pozytywów słyszałam o mleku Nan, zobaczcie sami na mleko nan 1 opinie. Mamy bardzo chwalą, skład ma super to mleczko i do tego jest naprawdę smaczne. Dzieci chętnie piją. Po skończeniu pół roku przechodzi się na Nan 2 a potem dla starszaków jest 3 też oczywiście. Nawet przedszkolak jeszcze będzie mógł takie dobre mleko pić.
Też kupuję bebilon AR w DOZ, puszka kosztuje 32 zł z groszami, cena bardzo korzystna, wolę od ręki sobie kupić niż szuka w necie i się denerwować czy mi dojdzie na czas.
No właśnie ja do tej pory zamawiałam przez internet, bo wydało mi się najtaniej, dzięki za polecenie DOZu, cena faktycznie jest przystępna i wychodzi taniej, niż przez internet, bo tu dochodzi koszt wysyłki.
Wiem, że mleko Humana Baby ma bardzo dobry skład i wyjątkowo smakuje dzieciom. Jak swoje maluchy przestawałam karmić piersią to sprawdzałam zawsze opinie o mleku jakie będę podawać. Lekarza też się doradzałam. I polecam tak samo robić. W końcu zdrowie maluszka najważniejsze.
U mnie było tak, że próbowałam różne rodzaje mleka, miałam próbki, okazało się, że właśnie Bebilon przyjęło się najlepiej. I ja jestem zadowolona, bo cena w dozie serio jest ok Smile
Mnie pediatra poleciła Bebilon i dziecko dostało po nim biegunki.
Niby taka renomowana firma, ale jednak nie do końca, taka dobra.
Przekierowanie