Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: polecane zabiegi na wlosy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Macie jakieś swoje ulubione zabiegi na włosy, które wykonujecie często ? Ja staram się po każdym myciu nakładać jakieś maski na włosy przynajmniej na te 30 minut. Jakiś spektakularnych efektów niestety brak ;/
Kochana a byłas u fryzjera ? oni mają jakieś swoje sprawdzone zabiegi. takie będą na pewno bardziej skuteczne od tych domowych metod ;p no i dobre kosmetyki tak do pielęgnacji na co dzień. Jakich teraz używasz ?
słuchaj a może zabieg keratynowego prostowania by coś zdziałał ? Ja zrobiłam taki myk i kondycja włosów bardzo się poprawiła. Nie radzę samodzielnie wykonywać takich zabiegów w domu ale wybrać się jednak do fryzjera - zapytaj go np o zabieg GHair kosmetykami Inoar - ja ten właśnie miałam i mogę śmiało polecić.
Koniecznie przeczytaj ten poradnik https://pl.oriflame.com/beautyedit/healt...care-guide który dotyczy pielęgnacji. Jestem przekonana, że będziesz z niego baaaaaaardzo zadowolona! Ja sama do teraz nie mogę wyjść z podziwu, że tyle przdatnych informacji zawartych jest tak naprawdę w jednym artykule.
A próbowałaś wcierać we włosy olej kokosowy - https://enaturalnie.pl/oleje-naturalne/o...5_166.html? JEst to naturalny sposób na odżywienie włosów i ich nawilżenie. Robisz to w ten sposób, że rozgrzewasz olej albo w naczynku albo po prostu w dłoniach, żeby przybrał formę płynną i nakładasz na włosy. Jeśli będzie leciutko podgrzany to pod wpływem ciepła łuski włosów się otworzą i składniki oleju wnikną w głąb włosa. Możesz po nałożeniu owinąć włosy folią spożywczą lub czepkiem kąpielowym i na to jeszcze ręcznikiem. Wtedy włosy pod wpływem ciepła dalej będą się otwierać i przyjmować składniki odżywcze. Później umyj włosy dwa razy delikatnym szamponem ale staraj się to robić letnią wodą lub nawet chłodną, która zamknie łuski włosów i będą gładsze.
Ja ostatnio gdzieś wyczytałem o bardzo dobrym wpływie maseczki z pokrzywy i skrzypu właśnie na włosy Smile
Z tego co się orientuję to nie na każdego działają te zabiegi. Moja siostra stosowała różne maseczki i szampony i niestety nie wiele jej to dało. U nas w rodzinie chyba genetycznie tak jest uwarunkowane, że nie mamy zbyt bujnych fryzur. Mi to w sumie nie robi różnicy ale siostra chce sobie zagęścić i przedłużyć włosy. Ostatnio trafiliśmy na stronę sklepu Best Hair https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Keratyna...g-162.html - tam można kupić włosy sztuczne i naturalne. Co sądzicie o takim sposobie przedłuzania włosów?
Nie stosuję do włosów niczego specjalnego, ale myślę, że samej też można ułożyć ładną fryzurę. Na pewno odnośnie suszenia i układania włosów przyda się przeczytać artykuł, z którego można się dowiedzieć jaki sprzęt się do tego nada.
Ja właśnie przeglądam modne cięcia fryzjerskie, bo chciałabym coś takiego wykonać, ale muszę się doradzić fryzjera, ponieważ nie wiem, co będzie mi pasować.
Nie wiem czy wiecie, ale mleko kokosowe ma świetne właściwości. Można z powodzeniem poprawić kondycję włosów. Nawilża i sprawia, że wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Warto zdecydować się na taką maskę.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie