Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wybór studiów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-s topnia,2,2,259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
nie ma czegoś takiego jak kierunki, po skończeniu których będziemy mieć gwarancje zatrudnienia.
Społeczeństwo się starzeje to może coś związanego z opieką nad osobami starszymi. Na przykład fizjoterapia albo rehabilitacja
Dziewczyny ja pomyślałabym nad jakimś studium kosmetycznym czy coś w tym stylu, to takie teraz na czasie i praca po tym jest. Oczywiście wiadomo musi Was to kręcić inaczej nic z tego nie wyjdzie Moja siostra zapisała się teraz i zaczyna roczne studium wizażu i stylizacji w Międzynarodowym Studium Dziewulskich , wspaniała szkoła wiele dobrego czytałyśmy o niej i wiele można się nauczyć tam , także jeśli was to kręci w jakiś sposób lubicie takie rzeczy to może warto pojechać gdzieś dalej i spróbować swoich sił. Zerknijcie na ich stronkę poczytajcie sobie http://www.dziewulscy.pl/
Bez przesady - dobre wykształcenie to podstawa i na pewno nie są takim studia kosmetyczne. No bez jaj!
Według mnie dobre wykształcenie to podstawa.Bez niego nie masz szans w przyszłości.

_______________________________________________________________
Jeśli sala na wesele to tylko tutaj.
Czy by pracować w archiwum trzeba kończyć jakieś specjalne studia czy wystarczy szkolenie z instrukcji kancelaryjnej ?
Ja wybrałam prawo i nie żałuję. Co prawda obawiałam się czy sobie na pewno poradzę z taką ilością nauki ale postanowiłam zaryzykować bo w końcu ten kierunek otwiera wiele drzwi. Studiowałam na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Wybrałam prywatną uczelnię bo wg mnie studia wyglądają na takiej zupełnie inaczej niż na państwowej i nie myliłam się :) Mieliśmy dużo praktyki, zajęcia były bardzo ciekawe, prowadzili je prawnicy z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Mieliśmy też zajęcia uzupełniające których tematykę wybieraliśmy sami co przełożyło się na to, że zdobyliśmy więcej wiedzy. W dodatku bardzo chwalę sobie praktyki które odbywaliśmy bo dzięki nim nawiązałam wiele kontaktów i po studiach pracę dostałam od ręki :) Dlatego właśnie uważam, że poza kierunkiem istotne jest to co dana uczelnia może nam zaoferować :)
Tutaj masz szczególną rację. Co prawda może i nauki jest więcej niż na innych kierunkach, ale jeśli ktoś wybiera taki kierunek to musi się z tym wiązać. Uczelnia prywatna jest o wiele lepsza od państwowej, gdyż samo podejście profesorów jest zupełnie inne. Ja długi okres zastanawiałem się nad pójściem na prawo, ale jednak wybrałem inny kierunek. Na stronie internetowej https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/po...istracyjne widziałem jednak, że można wybrać się na Prawo administracyjne na studiach podyplomowych. Co prawda pracę magisterską właśnie piszę, więc od nowego semestru mógłbym zacząć te studia na podyplomówce.
Przekierowanie