Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: hotel Spa na Mazurach - jaki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Polecicie jakiś hotel? Zależy mi na miejscu mocno turystycznym, żeby było co robić, a nie jedynie natura.
jak na Mazury to chyba najlepiej pod namiot! Big Grin
E tam pod namiot, ja wolę trochę odpocząć w tzw. luksusie Wink Choćby taki hotel Spa na Mazurach jak http://www.palacpacoltowo.pl/ jest świetną opcją, bo i nie jest drogo i masa zabiegów jest do wybory. Pod namiot to można w liceum jeździć Wink
Powiem Wam, że sama od dłuższego czasu marzę o spędzeniu wakacji na Mazurach. Co więcej, chciałabym tam wypocząć możliwie jak najbardziej aktywnie, dlatego fajną opcją wydaje mi się czarter jachtu motorowego http://czarter-jachtow-mazury.pl/jachty-motorowe/ . Na pewno dzięki takiej opcji będzie można poczuć odrobinkę wolności, a jednocześnie złapać nieco więcej promieni słonecznych niż na lądzieSmile.
Jeśli uda mi się wreszcie tam pojechać, to z chęcią przespałabym się na łódceSmile
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://mragoworesort.pl . Myślę, że naprawdę warto, bo mają ciekawe rozwiązania dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Można tam bowiem naprawdę spędzić miło czas i wypocząć.
Dzięki, na pewno sobie tam zerknę przed planowaniem wyjazdu wakacyjnego.
Na mazurach spałam tylko na polu namiotowym - było wspaniale.
Pamiętajcie, że jeśli prowadzicie własny hotel, to na Waszej głowie jest to, by zapewnić gościom jak najlepsze warunki noclegowe. Nie musi się to wcale wiązać z dużymi kosztami. Przede wszystkim powinniście zastanowić się, gdzie zaopatrywać się w poszczególne akcesoria. Wiem, że w http://www.prohotelcosmetics.pl/oferta/a...a-hotelowe mają dobrą ofertę, która powinna Was zainteresować.
Na Mazurach chyba właśnie o to chodzi żeby się wybrać do natury... można sobie zorganizować czarter jachtu motorowego i cieszyć się z urlopu. Do spa można pojechać na weekend jeśli ktoś to lubi, natomiast uważam że na urlopie człowiek najbardziej wypoczywa będąc przede wszystkim na zewnątrz.
Stron: 1 2
Przekierowanie