Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: gabinet kosmetyczny Wrocław
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Chciałabym się z Wami podzielić świetnym odkryciem. Dostałam od koleżanek voucher do gabinetu kosmetycznego we Wrocławiu Wyspa Piękna www.wyspapiekna.pl i jestem oczarowana tym miejscem. Przepiękne miejsce faktycznie taka Wyspa Piękna , panie kosmetolog są bardzo profesjonalne w tym co robią. Zabiegi na ciało u pani Patrycji u której byłam są wspaniałe. Polecam to miejsce
maminka tego miejsca nie znam a jeśli chodzi o Wrocław to najczęściej chodzę do Skinlogica na ul. Namysłowskiej 2A. Nowocześnie urządzony gabinet, świetne kosmetyczki i fajna atmosfera. Byłam tam na serii zabiegów z depilacji laserowej i zabiegu spłycającym zmarszczki. Efekty obu oceniam baaaardzo na plus Smile
Dziewczyny a korzystałyście już z zabiegów kosmetycznych w COCO-TIME na Trawowej 53A we Wrocławiu. Ja tam chodzę na manicure i pedicure, a chciałabym skorzystać też z innych zabiegów. Póki co jestem bardzo zadowolona, obsług jest bardzo miła i profesjonalna. Na lato chciałabym usunąć laserowo włosy na nogach i słyszałam, że zima to najlepszy moment na laser.
W Warszawie bardzo znany jest gabinet https://www.och-beauty.pl Bardzo serdecznie polecam.
Przekierowanie