Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co do jedzenia na 18 stkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Chętnie posłucham (a właściwie to poczytam Tongue ) co mi poradzicie Smile
Kilka sprawdzonych dań:
pieczone udka
sałatka gyros
sałatka grecka
jakieś nadziewane roladki
śledzie ( jeśli oczywiście lubicie....)

Na deser proponowałabym gruszki w sosie waniliowym: https://www.przepisy.pl/przepis/gruszki-...waniliowym . Mogę sobie dac rękę uciąć,ze wszystkich zaskoczysz jedzonkiem ponieważ jest bardzo smaczne Smile
Postaw na różne zimne przekąski, najlepiej w takiej formie a'la szwedzki stół żeby każdy mógł się częstować czym chce i kiedy chce.
Ja przeważnie spotykałem się z bigosem i strogonowem. + suchy prowiant.
Na 18stkę to musi być coś z jajem Big Grin i najlepiej takie coś co również będzie bardzo fajną pamiątką na przyszłość
Jestem w szoku, że ktoś jeszcze zastanawia się nad jedzeniem? Przywracasz mi wiarę w ludzi. Jeżeli chodzi o polecenie czegoś, nie jestem wstanie pomóc. Od przyrządzania jedzenia trzymam się z daleka.
Typowe przekąski typu tortille, kanapeczki, koreczki.Do tego barszcz z krokietem.
Wszystko zależy czy to ma być skromna imprezka czy bardziej wystawna.
Fajnie zrobić jakieś przekąski typu koreczki czy małe kanapki - goście będą chętnie po nie sięgać.
Ja stawiałam na szwedzki bufet i tam znalazły się tortille, szaszłyki i mini hamburgery.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie