Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: ból po prawej stronie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
nie wiem co mi jest, boli mnie po prawej stronie koło żeber, trzustka wątoba? ostatnio zaszalałam z ostrą pizzą i to chyba przez to Sad poratujcie co mam robić, bo herbatki z mięty nie działają w ogóle Sad
Ojjj z tym nie ma żartów jak szybko Ci nie przejdzie to szłabym do lekarza... Ja generalnie jestem panikarą w tych kwestiach...
ojj ja tak jak elenka radziłabym raczej isc z tym do lekarza. a probowalas czegos z takiej domowej apteczki ? kurcze ja sama nie mialam nigdy takich problemow to ciezko cokolwiek doradzic ;/
idź do lekarza! takie problemy często okazują się poważne, nie można lekceważyć
dokladnie tak jak mowi tupol. ewentualnie na szybko wez sobie moze Sylimarol u mnie pomaga ale moje dolegliwosci to czysta niestrawnosc a u Ciebie nie wiadomo..
mi wspomniany już wcześniej przez ninja sylimarol bardzo pomaga jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju niestrawności ( stosuję go przeważnie po jakiś bardziej obfitych sjestach rodzinnych ). Dostaniesz go w każdej aptece za kilkanaście złotych. Ale jak po nim nie przejdzie to leć do lekarza.
Hm, ciężko wywnioskować co to może być i raczej nie lecz się przez forum, czy na googlu bo możesz sobie zaszkodzić. Idź do lekarza, który skieruje cię na konkretne badania, czy to krwii, usg. Możesz jeszcze skorzystać z tych rad http://wolniodbolu.pl/ tu masz sporą dawkę informacji na temat radzenia sobie z bólem brzucha, trzustki. Może pomoże!
niedalej jak wczoraj sąsiad prosił mnie o jakiś ratunek na dolegliwości trawienne Smile Wie, że moja apteczka zawsze pęka w szwach Smile poratowałam go sylimarolem i dziś na spacerze z psem dopytywał czy jest na recepte itd bo pomógł także coś w tym jest Smile
ja też ostatnio ratowałam koleżankę z pracy Smile Mówiłam nie jedz tego leczo bo jest mega ostre.. ostrzeżenia nie pomogły a potem było cięzko heh Smile dobrze, że w tej swojej torebce mam wszystko nawet leki Smile
W takim przypadku warto się odpowiednio przebadać, moja znajoma korzystała z tego laboratorium aby zrobić pełną analizę http://e-diagnostyka.pl Warto dowiedzieć się jakie pokarmy nam szkodzą, na co jesteśmy uczuleni itp.
Stron: 1 2
Przekierowanie