Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Odzież termoaktywna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Kiedyś byłem zdania, że odzież termoaktywna sprawdza sie głównie w okresie zimowym, ale okazuje sie, ze zupelnie tak nie jest! Można ją z powodzeniem wykorzystywać latem, bo bardzo dobrze odprowadza wilgoć i poprawia termoregulacje... Jestem swiezo po przeczytaniu http://portal.bikeworld.pl/artykul/porad...wna_wybrac i wlasnie nosze sie z zamiarem kupna. A Wy korzystacie z takich koszulek termoaktywnych?
Moim zdaniem warto w tym temacie popytać znajomych... To jest naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy...
Fajnie Wink Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Smile Z całą pewnością mi się przydadzą Smile
Właśnie w te wakacje mój brat mi pokazał jak działa odzież termoaktywna, bo nosił podczas upałów. Przy okazji powiedział też, że dzięki niej nie widać mu potu na koszulce Smile
Ja osobiście nie lubię tej odzieży bo mocniej się w niej pocę.
Przy wysiłku taka odzież to konieczność jak dla mnie, w chłodniejszy dzień sprawdza się idealnie
Czy to prawda że taka odzież dużo szybciej schnie?
Niezła ta odzież, jak dla mnie produkty bardzo wysokiej jakości. Odkąd zakupiłam jestem zachwycona jakością !
(17-11-2017 11:40)Drigi23 napisał(a): [ -> ]Ja osobiście nie lubię tej odzieży bo mocniej się w niej pocę.
To może za dużo warstw na siebie zakładasz mając taką odzież? Ogólnie to taka odzież "odprowadza" pot więc musi być z wierzchu przez coś blokowana. NP. jakiś wełniany sweter albo kurtkę za grubą.
(19-11-2017 12:34)Deroki29 napisał(a): [ -> ]Czy to prawda że taka odzież dużo szybciej schnie?
Na pewno szybciej niż rzeczy wełniane. Przez to że jej struktura jest inna niż typowych ubrań. Mój komplet termo helikona czasem wyciągam z pralki praktycznie suchy po wirowaniu na 1000 czy 750 obrotów.
(20-11-2017 17:27)krystianq77 napisał(a): [ -> ]Niezła ta odzież, jak dla mnie produkty bardzo wysokiej jakości. Odkąd zakupiłam jestem zachwycona jakością !
A jaką termo kupiłaś ?
(09-01-2018 18:12)Hozbi napisał(a): [ -> ]To może za dużo warstw na siebie zakładasz mając taką odzież? Ogólnie to taka odzież "odprowadza" pot więc musi być z wierzchu przez coś blokowana. NP. jakiś wełniany sweter albo kurtkę za grubą.

W takich przypadkach to chyba najlepiej bluzę termo zakładać na koszulkę, albo softshell [ o ile się nie mylę] to wtedy unikniemy 'blokowania' i nadmiernego pocenia się które nie może zostać odprowadzone.

(09-01-2018 18:12)Hozbi napisał(a): [ -> ]Na pewno szybciej niż rzeczy wełniane. Przez to że jej struktura jest inna niż typowych ubrań. Mój komplet termo helikona czasem wyciągam z pralki praktycznie suchy po wirowaniu na 1000 czy 750 obrotów.

A masz zdjęcie tego kompletu? Bo szukam czegoś dla faceta, bo oczywiście chce jechać w góry a nie ma co na siebie założyć -.-

(09-01-2018 18:12)Hozbi napisał(a): [ -> ]A jaką termo kupiłaś ?

Wg kiedyś ktoś mi mówił, że jest podział odzieży termoaktywnej, na letnią, średnią i zimowa. Wiecie może czym się różnią poszczególne i jakie poznać która jet która?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie