Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kontrola wierności
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W jaki sposób można kontrolować wierność partnera? Rozważam coraz poważniej wykorzystanie takich rzeczy jak spyecler, kilku znajomych już to stosowało i zdobyli w ten sposób dowody na niewierność. Czy są może jeszcze jakieś inne metody, nietechniczne?
Związek, w którym trzeba kontrolować wierność, nie jest dobrym związkiem... Widać macie spore problemy z zaufaniem do siebie - nie wiem czy uzasadnione czy nie. Tak nie da się funkcjonować na dłuższą metę i stworzyć rodziny. Jeśli się kochacie i chcecie być razem to przy takich problemach polecam jednak żeby udać się po pomoc do psychoterapeuty dla par: http://beziluzji.pl/psychoterapia-oferta/terapia-par, który pomoże Wam zauważyć co jest nie tak i podpowie jak można to naprawić.
chyba ktoś się za dużo naoglądał "Porad na zdrady".
jeśli się kocha swojego partnera i się mu ufa, to nie trzeba go kontrolować
A wręcz nie powinno się.
kontrola? To chore. Moja przyjaciółka (nie jesteśmy w związku,lecz w bardzo bliskiej relacji przyjacielskiej) próbowała to robić i poważnie się pokłóciliśmy kilkakrotnie. Bardzo się lubimy, a co za tym idzie w końcu doszliśmy do porozumienia, jednak było blisko zniszczenia czegoś wartościowego, przez idiotyczną kontrolę.
jak dla mnie to jest jakieś chore. Skąd to się bierze?
Kontrola? Jeżeli ktoś by mi to zrobił to bym nigdy nie wybaczyła..
Zaufanie to podstawa, nie powinno się kontrolować drugiej połówki.
A może warto ten temat zostawić specjalistom?
Stron: 1 2
Przekierowanie