Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ładne zęby - niestety nie mam!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Natura nie obdarzyła mnie niestety pięknym, równym uśmiechem.
Czy w wieku 30 lat warto założyć aparat ortodontyczny? Czy to nie jest za późno?
Oczywiście, że nie jest za późno. Zawsze warto dbać o siebie i o swoje dobre samopoczucie. Jeśli wstydzisz się uśmiechać, warto zainwestować w aparat. Są i starsze osoby, które decydują się na ten krok.
fuzje i przejęcia przedsiębiorstw
Polecam Ci te przezroczyste aparaty ortodontyczne: http://www.dentaria.com.pl/invisalign/ ,
które są doskonałą alternatywa dla tradycyjnych, widocznych łuków.
Leczenie trwa tylko 3 miesiące, poczytaj na stronie, ile jeszcze korzyści niesie ta metoda.
A wiek – nie ma znaczenia – jeśli chcesz skorygować zgryz zawsze jest odpowiedni moment!
to najwyższa pora o nie zadbać. Musicie iść do dentysty i robić dokładnie to, co Wam każe.
Nigdy nie jest za późno
Twój wiek nie ma znaczenia, w każdym wieku można zadbać o zęby, tym bardziej, ze teraz są dostępne bardzo nowoczesne metody, na przykład invisalign. Jest to tak zwana niewidoczna ortodoncja, nie ma potrzeby zakładania stałego aparatu ortodontycznego.
Tak to jest jak się nie chodzi do dentysty...
Musisz iść do dentysty i wyleczyć zeby. Na pewno trochę to potrwa i będzie kosztowne ale warto zadbać o zęby
Też od czasu do czasu muszę iść do dentysty, ale czuję, że moje zęby są o wiele bardziej zadbane odkąd korzystam z irygatora https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Oxy...zebow/2609 Wymiata wszystkie nieczystości z zębów i sprawia, że czuję, że są idealnie czyste. Ma skupiony strumień wody, precyzyjnie ukierunkowany co daje dużo lepsze efekty czyszczenia, czystsze przestrzenie między zębami.
(05-07-2017 19:30)Anja napisał(a): [ -> ]Natura nie obdarzyła mnie niestety pięknym, równym uśmiechem.
Czy w wieku 30 lat warto założyć aparat ortodontyczny? Czy to nie jest za późno?

Jak najbardziej możnaSmile Są aparaty ortodontyczne dla dorosłych. Trochę kosztowna sprawa ale sądzę że warto.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie