Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jakie konto bankowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witajcie! Jakie konto bankowe polecacie ? Nie bardzo wiem na co się zdecydować . Zależy mi by konto była tanie i jak najmniej opłat pobierali. Sprawdzałem Ranking Kont Firmowych i nie bardzo wiem jakie wybrać. Co mi radzicie ? Może PKO BP za 0zł
Może warto pójść osobiście do placówki i zapytać konsultanta ? W końcu po to tam siedzą.
najlepsze jest w mbanku

____________________________________________________________
skup aut Gdańsk,
Nie wiem czy chcesz konto firmowe czy osobiste... na firmowych sie nie znam, a z tych osobistych mogę polecić Orange Finanse. Największy plus za to, że jest darmowe Wink
Jeżeli nie wiecie gdzie założy konto, to najlepiej zerknąć chociażby na taką stronę jak najlepsze konta bankowe znajdziecie tutaj wszelkie niezbędne informacje odnośnie proponowanych kont bankowych, możecie dokonać porównania i nawet poczytać o nich opinii.
polecam konto dla młodych w PKO bank polski Smile
Ja korzystam z różnych banków. Tak naprawdę przenoszę swoje konto prawie co miesiąc, zawsze idę tam gdzie jest w danym momencie najkorzystniej. Aktualnie najbardziej posiłkuje się informacjami ze strony http://finansemobilne.pl/aplikacja-bloomberg/ . Nie wiem jak oni to robią, ale zawsze są na bieżąco, to jest wręcz niesamowite Big Grin
To trochę nie mój temat... Nie mam pojęcia w tym obszarze. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...
W Raiffeisen prócz konta za 0zł mam darmow bankomat a także dostęp do bankowości mobilnej. A z rankingami jest podobnie jak sondażami. Ich wynik zależy od tego kto za nie płaci Big Grin
Tez zastanawiam się nad kontem bankowym. Trafiłam dzisiaj na http://www.konto-studenckie.pl i nie wiem jakie konto dla siebie wybrać. Waham się pomiędzy dwoma bankami. chyba będę musiała sie do nich przejść i porownać oferty.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie