Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Polityka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
W tym temacie chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat polityki w naszym kraju czyli mianowicie którą partie popieracie i dlaczego ? Co sądzicie o polityce wewnętrznej i zewnętrznej naszego kraju ? Oraz co byś Cie zmienili w naszym rządzie Smile


Jeśli chodzi o mnie to nie popieram żadnej partii z naszego sejmu bo są według mnie bez użyteczne siedzą kłócą się między sobą i ch*ja robią ,a kasa leci Tongue Jeśli chodzi o politykę wewnętrzną uważam że rząd nic nie robi dla ludzi tylko przeciw ludziom wiek emerytalny, utrudnione prawo jazdy, czy likwidacja szkół na wsiach jeśli nie ma ponad określonej liczby uczniów co jest dla mnie absurdem. Co ja bym zmienił po 1 rząd przydała by się taka partia jak w Niemcach "partia piratów". po 2 zmniejszył bym płace posłów, radnych itp
Także tyle narazie ode mnie czekam na wsze zdanie Tongue
@up sądzę że zmniejszenie im płac nic nie da a może nawet pogorszyć sprawe bo zaczną więcej kombinować.

Aktualnie partią którą bym poparł jest PSL jedynie dlatego że robią wokół siebie najmniejszy szum medialny.
"There are two things I try to stay away from. Humans who eat a lot of fish and politics"
Bardzo ubolewam nad tym że jakość polityki w naszym kraju jest bardzo niska. Sprawy ważne pozostają w cieniu spraw trzeciorzędnych.


______________________
Biuro detektywistyczne Warszawa
lojalność i skuteczność.
Ale to wszystko dlatego, że politycy robią to specjalnie. Im nie chodzi o to, żeby Polakom żyło się lepiej tylko im.
Polityka to najgorszy temat jaki można dać na takie forum... zwłaszcza teraz po tych wyporach samorządowych i powiedzmy sobie szczerze. Pełnej kompromitacji PKW
Miejmy nadzieję, że te wybory będą bezproblemowe (o ile mogą takimi być?). Myślę, że warto przed podjęciem decyzji o głosowaniu i wyborze kandydata, powiedzmy idealnego, poznać sylwetki polityków i śledzić ich poczynania w kampanii. Widziałam takie relacje, na bieżąco aktualizowane, na http://www.beta.videosejm.pl . Myślę, że taka decyzje łatwiej będzie podjąć, jeśli pozna się, choć trochę kandydatów, niezależnie od upodobań politycznych - zależnie od ich człowieczeństwa i chęci poprawy bytu wszystkich nas. Nie wiem, czy to realne kiedykolwiek, ale warto mieć nadzieję.
Jeśli Twoje przesiębiorstwo jest w potrzebie niezawodnego programu komputerowego w zakresie systemu obsługi debat i głosowań, to możesz liczyć na nasz zespół. Firma Help Desk zaprezentuje dla Twojego zakładu niezawodny program, który będzie Twojemu biznesowi służył przez wiele lat. Po szczegóły odwiedź naszą stronę http://www.hdsystem.pl.
Cześć młodzieży. Odnośnie polityki, tym razem gospodarczej, co sądzicie o Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017 ? Organizowane jest w Andels'ie, niedaleko Manufaktury. Ja sądzę, że to bardzo dobrze wpłynie na polską gospodarkę.
Nie popieram zadnej istniejacej partii - zarowno te siedzace w sejmie jak i takie partie jak korwin czy razem to jeden wielki syf. Nie wspoinajac o jakis faszystach z ruchu narodowego.
Stron: 1 2
Przekierowanie