Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ile wody dziennie pijecie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ile wody dziennie wypijacie i jaką pijecie? muszę się przerzucić ze smakowej na jakąś inną niegazowaną. Ta smakowa jak sprawdziłam skład trochę mnie przeraziła, więcej chemii niż wody chyba. A wypijałam jej po 2 butelki nawet...
Ja niestety wypijam mało płynów, wiem że to nie jest zbyt dobrze ale jakoś nie potrafię więcej... :/ dziennie pewnie jakiś 1l niekiedy coś więcej.
Staram się co najmniej 2 litry. Jednak różnie z tym bywa.
Ja z reklamy się dowiedziałam, że w tych wodach smakowych są konserwanty, wcześniej też piłam...teraz tylko niegazowana źródlana ta dokładnie https://www.darnatury.pl/woda/sklad-mineralny. A wypijam dość sporo, około 3 litrów dziennie. Można się "nauczyć", nie tak dawno wypijałam sporo mniej.
Powinno się wypijać 2 litry wody, ja niestety piję o wiele mniej.
Ja piję około 1,5l warszawskiej kranówki z różnymi dodatkami, jak nie dasz rady pić więcej wody dodawaj sobie cytrynę albo odrobinę soku, wtedy pójdzie łatwiej Smile
W takie upały jak mamy obecnie należy pić znacznie więcej wody niż normalnie. Nie trudno o udar słoneczny, gdy temperatura sięga 30 stopni. Poczytajcie na http://czytelnia.cefarm24.pl/profilaktyk...ofilaktyka jak można mu zapobiec. I na słońce nie wychodźcie bez czapek.
Ja zawsze staram się pić mineralną, około 1,5-2 litrów dziennie to taka podstawa
Lubię jedynie gazowaną, piję około 1 l dziennie, a ponadto inne napoje
Ja też staram się wypijać przynajmniej litr wody dziennie, chociaż powiem szczerze, że jedyna woda, która naprawdę mi smakuje, taka butelkowana oczywiście, jest jednak dość droga. Dlatego też zastanawiam się nad zainwestowaniem w Crystal Water . Jest to specjalne urządzenie, które nie tylko doskonale oczyszcza wodę, ale jednocześnie jonizuje a zarazem wzbogaca w minerały, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie