Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Co sądzicie o fitget spinner
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiem, że kilka osób kupiło więc mam pytanie który model kupiłyście i czym się kierowałyście? Mi dzieci ostatnio chcą głowe urwać żeby im kupić coś takiego. Wiecie jak to jest " wszyscy mają!" Nie wiem do końca jakiego szukać koleżanka mówiła że swoim dzieciakom kupiła na http://dyngs.pl/. Ja się na tym nie znam ale jak weszłam na tą stronę to w sumie cena nie jest zła. Tylko nie wiem czy zwykłe czy świecące i jakie są lepsze poradzicie coś?
ja uważam, że to zbędna zabawka. Ale pewnie są tacy którzy to kupią żeby być modnym.
Całkowicie pozbawiona sensu zabawka. Krótko będzie to modne.
Dokładnie, nie rozumiem fenomenu tej zabawki. Podejrzewam, że gadżet jednego sezonu, ale ktoś i tak na tym zarobi.
Ja tez nie rozumiem fenomenu tej zabawki, mój syn uwielbia jak sie połozy na stole i sam sobie kreci bo wtedy świeci, a ze mam dopiero 1,5 roku to wszystko co sie rusza i swieci.
co sądze o tym hmmm bawiłam się przez chwile i myśle ze ciekawe, dlaczego nie, to tak jak zabawka JO-JO kiedyś, mocno wkręca dzieci
Moda jak każda inna z czasem minie- nie ma co się zbytnio podniecać a tym bardziej nie ma powodu żeby hejtować.
Nie rozumiem czemu to jest takie popularne. Przecież to zwykły krążek, który się obraca i nic więcej. Dziwne, że ludzie się tak tym jarają...
(31-07-2017 21:28)Danusia16 napisał(a): [ -> ]Nie rozumiem czemu to jest takie popularne. Przecież to zwykły krążek, który się obraca i nic więcej. Dziwne, że ludzie się tak tym jarają...

Tak samo uważąm za chwilę będzie coś innego.
No tak to jest z takimi trendami jedne przychodzą inne odchodzą nie ma się co podniecać Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie