Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Sklep ze styropianem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdybyście szukali hurtowni internetowej ze styropianem z najlepszymi markami i cenowo konkurencyjnej, zerknijcie tutaj http://styropian.wandys.pl/
Gwarancja jakości i satysfakcji
Kurcze, szkoda, że nie ma Caparola, a ja właśnie szukam styropianu i pozostałych elementów do ocieplenia w systemie Classic. Pytałam się już kilku specjalistom co najlepiej zabezpiecza mury i właśnie wskazali na caparol, z tym że mieszkam dość daleko od marketu budowlanego i chciałam zamówić materiały online. Trudno, będę musiała szukać dalej.
Styropian to chyba najlepiej jest pojechać i obejrzeć na miejscu. Nam kiedys przywieziono zle zabezpieczony. W srodku byl mokry. Kazalismy im go zabrac i przywiezc nowy. Dzieki temu ze sklad bud. byl nie daleko to mozna bylo to bezproblemu zamienic Smile.
My co prawda doświadczenie mamy tylko w zamówieniach hurtowych, ale baumit oferuje na prawdę wysoką jakość w dobrej cenie. Nigdy neie było problemów z materiałami, i zawsze sprawna dostawa.
Przykro mi, ale kompletnie nie jestem w stanie w tym temacie pomóc... Po prostu się na tym nie znam...
Nie znam się na tym kompletnie. Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc...
Nie jestem pewien, czy to są dobre rozwiązania... Może warto to zostawić specjalistom z tej dziedziny?
Przekierowanie