Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Przyjaźń kobieta mężczyzna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej! Chciałbym się dowiedzieć, jakie macie zdanie odnośnie przyjaźni faceta z kobietą - czy taka przyjaźń w ogóle istnieje?
Moim zdaniem nie jest możliwa. Przechodziłam to na własnej skórze. Za każdym razem kończy się tym, że któraś ze strona zaczyna myśleć o czymś więcej. Ale nigdy jednocześnie.

______________________________________________

projekty domów energooszczędnych
Zgadzam się. nie istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną. chyba, ze między rodzeństwem. tez doświadczyłam i choć ja się łudziłam, że będzie to przyjaźń, okazało się, że facet miał tylko jeden z góry określony cel.
Wydaje mi się że jest coś takiego jak przyjaźń między kobietą a mężczyzną, nierzadko sytuacja jest trochę wymuszona, ale jednak coś takiego istnieje.
http://www.czerniak.net.pl/
Jak dla mnie jest możliwa, a pociąg fizyczny (byle nie miłość) wcale jej nie przekreśla. Jest naturalny.
Istnieje, ja się przyjaźnie z kilkoma facetami Big Grin
taka przyjaźń jest możliwa ale zdarza się bardzo rzadko.
To co tu niektórzy piszą, jest rozbrajające. Piszecie np. że zawsze któraś ze stron chce czegoś więcej, ale nigdy obie. Więc z tego wychodziłoby, że zawsze też jednej ze stron wystarcza przyjaźń. A skoro tak, to czy naprawdę tak Wam ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której przyjaźń wystarcza obu stronom?
według mnie taka przyjaźń nie ma większego sensu niestety, ale jak ktoś jest odważny niech próbuje
Pewnie, że istnieje. Przecież nie da się zakochać w każdym do kogo się odezwiesz Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie