Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Fidget spinner hit czy kit?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co myślicie o nowej modzie. Dlaczego ludzie to kupują? Co wam to przypomina? Macie już ową zabawkę? Dla mnie najbliższe podobieństwo do fidget spinnera widzę w wiatraku, ale być może jest coś bardziej podobnego, jeśli tak, to proszę napisać. Obecnie nie posiadam żadnego fidget spinnera. Ale tak się zastanawiam czy sobie nie kupić dobre to jako zabawka antystresowa. Moich kilku znajomych ma i koleżanka kupiła sobie ostatnio przez internet w http://dyngs.pl/. Mówiła że tanio i że często coś od nich bierze bo mają rzeczy na bierząco z modą. Kupował ktoś coś może od nich?
Ja sama zastanawiam się nad zakupem tego gadżetu, ponieważ również słyszałam, że fidget spinner to świetna zabawka antystresowa. Niedawno byłam w sklepie papierniczym w którym spinnery były w sprzedaży i kiedy zapytałam co to jest, chłopaczek który stał obok spojrzał na mnie jak na kosmitę i wytłumaczył mi, co to jest i do czego to służy. Poczułam się trochę staro, jednak postaram się nadrobić swoje zaległości w dziedzinie nowinek.
Przekierowanie