Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Brak żelaza w organiźmie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! mam taki problem , od jakiegoś czasu zaczęłam źle się czuć . byłam bardzo osłabiona i często brało mnie zmęczenie a byłam wypoczęta. Zastanawiałam się co to może być, i wyczytałam że takie są objawy braku żelaza . Zrobiłam wyniki i faktycznie potwierdzilo się . Muszę zakupić sobie żelazo w formie płynnej , zestawem witamin Może podpowiecie mi co najlepiej jeść podczas niedoboru żelaza by dostarczyć je organizmowi w takiej naturalnej postaci?
Gdyby był brak żelaza, to byłoby bardzo, bardzo źle. Jak już to masz co najwyżej niedobór, a to można łatwo uzupełnić zdrową dietę, ewentualnie jakimiś suplementami, ale po konsulacji z lekarzem.
tabletkami można uzupełnić niedobory, ale lepiej jednak bardziej naturalnymi sposobami
Tych tabletek trzeba się sporo nałykać, takie żelazo jest słabo przyswajalne. Lepiej pić Biovital, to forma płynna i dobrze akceptowana przez organizm. Ważne tylko by pić codziennie, a niedobory zostaną uzupełnione
Niedobory żelaza bardzo negatywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Dlatego w przypadku takich problemów warto postawić na zdrową, zbilansowaną dietę z dużą zawartością tego składnika oraz dodatkową suplementację żelaza. Żelazo zawarte w naturalnych produktach ma dość niewielką przyswajalność, więc wsparcie w postaci suplementu szybciej uzupełni niedobory. Wink
A to lekarz nie przepisał Ci żelaza? To bardzo dziwne...
Przekierowanie