Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Jak rozkochać??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Witam Big Grin

Mój przyjaciel ma problem ;/

Chce rozkochać w sobie dziewczynę tak żeby uczucie widać było w oczach,

macie pomysły jak można to zrobić ? Big Grin

Dopiszę jeszcze że ona lubi zmieniać facetów a on boi się zostać zraniony
No więc musi poświęcać jej dużo czasu i muszą mieć wiele wspólnego ale to nie tak że on będzie udawał że lubi to samo co ona muszą naprawdę do siebie pasować i dużo rozmawiać. Musi zabierać ją na randki, dawać kwiaty i misie Smile.
misie działaja : O?


Dobra to tak sluchaj eksperta Big Grin ja ci wszystko powiem Big Grin (zartuje of course)

Nie da sie rozkochac dziewczyny jesli nie jest wam to "pisane" takie cos przychodzi samo, glupie spotykanie sie jako kumple nie raz daje taki impuls ze oooo chyba cos sie dzieje. Dopiero w tedy mozna sie starac, to co napisala Zepsuta to w 100% prawda Big Grin to takie imponowanie dziewczynie soba samym ;d ale pamietaj! jesli do siebie nie pasuja to nie wgl co sie starac, bo po 1. to nie bd milosc a po 2 jesli ktos tak bd uwazał to i tak ta "milosc" wygasnie baaardzo szybko xD
(11-08-2012 16:33)Zepsuta. napisał(a): [ -> ]No więc musi poświęcać jej dużo czasu i muszą mieć wiele wspólnego ale to nie tak że on będzie udawał że lubi to samo co ona muszą naprawdę do siebie pasować i dużo rozmawiać. Musi zabierać ją na randki, dawać kwiaty i misie Smile.

Nie mozna dawac misiow i kwiatow przez neta xD
(11-08-2012 18:26)Niesmialy napisał(a): [ -> ]
(11-08-2012 16:33)Zepsuta. napisał(a): [ -> ]No więc musi poświęcać jej dużo czasu i muszą mieć wiele wspólnego ale to nie tak że on będzie udawał że lubi to samo co ona muszą naprawdę do siebie pasować i dużo rozmawiać. Musi zabierać ją na randki, dawać kwiaty i misie Smile.

Nie mozna dawac misiow i kwiatow przez neta xD

HAHAHHAHAHAHAHA.


+ przepraszam, ale musiałam xD

Wiem, wiem musiałaś ale proszę nie spamować ;>
Zepsuta.
niema na to recepty albo chemia jest albo jej niema jak jej niema no to klops
Nie da się.
Skoro nie chce być zranionym, a ona zmienia często chłopaków to polecam mu, żeby dał sobie spokój.
Wypowie się ktoś z takim doświadczeniem, że nie powinien się wypowiadać ^ ^. Przynajmniej z mojego doświadczenia mogę powiedzieć tyle - da się, ale nie każdą Wink.
Każda jest inna Tongue Ciężko tak po prostu stwierdzić, co i jak....
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie