Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: co z tym serem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ser żółty... NO Właśnie tych rodzajów sera jest tak dużo że sama juz nie wiem. Jaki ser nadaje sie do sałatek? Taki by sie nie łamał i nie ciągnął po podgrzaniu?
Ja używam sera gouda z Polmleka.. nie lamie sie, jest smaczny tani i ma łagodny delikatny smak wiec nadaje sie zarówno do sałatek jak i tostów czy koreczków
A który jest taki smaczny? ser gouda/morski czy jaki? Jest tyle tych rodzajów, ze połapać sie ciężko :/
Napisałem, że ser gouda Big Grin Ale Polmlek ma też takie fajne mieszanki serowe w wiórkach idealne na pizzę - jak ktoś lubi dobrze roztopiony ser i taki ciągnący na pizzy to polecam Smile
Do sałatek lepszy jest ser kozi, camembert, czy oscypek. A ser żółty do tostów...
W sezonie grillowym u mnie w sezonie grillowym pierwszy plan to sałatki, także z serem i tym, co ugrillujemy. Na https://www.przepisy.pl/przepisy/dania-i...-na-grilla masz fajne przepisy, znajdź sobie jakiś, posmakuje i zrobisz kolejną, gwarantuję. Ja chyba już się uzależniłam Smile
Ja uwielbiam robić grzanki polane serem.
Polane serem? A jak się polewa grzanki serem? Big Grin
Ja do sałatek używam tylko i wyłącznie mozzareli.
Nigdy nie podgrzewam sera do sałatek...kroję w kostkę lub paski, zależy jaki gatunek. Uwielbiam w sałatkach dość pikantne sery dlatego często zamiast żółtego dodaję pleśniowy albo żółty marynowany w oliwie i ostrych przyprawach.
Stron: 1 2
Przekierowanie