Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: 18-NASTKA ZEPSUTEJ!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No więc Olu z okazji Twoich osiemnastych urodzin zrobiłam osobny temat więc liczę, że się nie obrazisz i nie wlepisz mi warna Smile
Zrobiłam Ci taki mały prezencik mam nadzieję, że wywoła to na Twojej twarzy choćby mały uśmiech : )
Ogólnie to z całym forum życzymy Ci wszystkiego najlepszego, szczęścia, dużo kasy, miłości i takie tam pierdoły.

Mamy nadzieję, że lubisz nas chociaż trochę i wytrzymasz tutaj z nami jeszcze długo! Big Grin
A to taka pamiątkowa fotka z Twoich urodzin Big Grin
I to jest właśnie ten prezent ode mnie! Enjoy it! Smile

PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE Smile
Od lewej strony Nevermind potem Gemello z Zepsutą, Tuptol obejmującą Jackiego, ja pochylająca się nad wódką xD Skromna Scelerisque, Misterio, AKTUALNA FOTKA Snorlaxa xD Nieśmiały tańczący ze Scrappy, nad nimi Kaliope z Danielsem w ręku, a potem Błażej, RapZmienilMojeZycie i Slash z jej ulubionym gadżetem Big Grin

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! : *
Najlepszego aleksandro ;*
Wszystkiego najlepszego, mamo! Koooooochaaaaaaaamyyy Cię! <3
najlepszego Smile)
Wszystkiego najlepszego Ty mój boski osobisty translatorze <333

Życzę Ci abyś mało błędów popełniała tłumacząc mi teksty byś była tak ładna jak jesteś zawsze wesoła uśmiechnięta oczywiście dużo wódki sexu i pieniędzy no i wszystkiego co sobie tam zamarzysz boski translatorku :*
Stóweczka Smile :*
Spełnienia marzeń Big Grin i sto lat! Smile
Najlepszego Big Grin :*

Henu świetne zdjęcie Big Grin
najlepszego żonko ^^:***
POPŁAKAŁAM SIĘ ! xD Jesteście niesamowici ! Big Grin prezent oczywiście jest już na pulpicie tylko ucieło Nevermind i Gemello do połowy Sad

Dziękuje wam wszystkim bardzo nie spodziewałam się ;********* ! Big Grin Mam osobny temat <3333333 Kocham was ;******** <3333333333333
Stron: 1 2
Przekierowanie