Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Emo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakis czas temu jezdzilem po jednej z uzytkowniczek bo zle odebralem to jak sie opisala, oczywiscie przy okazji przepraszam za to. Kazdy z nas mial w swoim zyciu poznac jakiegos emo, wiec chetnie sie dowiem co sadzicie na ich temat. Nie mam tu na mysli osob takich jak rzeczona uzytkowniczka ktorzy jedynie maja taki styl, ale wszystkich tych ktorzy sie tna i wiecznie narzekaja na niesprawiedliwosc tego swiata. Moja opinie znacie wiec na razie wstrzymam sie od komentarzy na ich temat Smile
Jeśli chodzi o styl nie którym dziewczyną bardzo pasuje i są boskie Big Grin Facet to porażka Tongue A co do cięcia i narzekania to śmieszą mnie tacy ludzie bo zamiast użalać się na sobą/życiem to trzeba wziąć sprawy w swoje ręce a nie ciąć się jak ostatni matoł Smile
emo jest spoko ;D nie lubie tego famu na ciecie sie bo to jest glupie ale sama subkultura jest spoko ;D
dla mnie to jest żałosne..
Jeżeli dziewczyna się tylko stylizuje na Emo to tak, ale nie którym jak ktoś tu wcześniej wspomniał to nie pasuje , a faceci to już... do wojska.

A jeżeli o stereotypy związane z cięciem itp, jest to dla mnie chore.
Takie emo co się tam tnie i wiecznie narzeka na swój los, to wgl nie jest dla mnie żadne emo, tylko jakaś pseudo ci*a za przeproszeniem ;p
Generalnie nie ma dla mnie w tym żadnej ideologii, tylko styl i muzyka. No i moim zdaniem pasuje to jednej i drugiej płci Smile
A tutaj reportaż na ich temat:
http://www.youtube.com/watch?v=aLoVdeXep-Q
Słuchają beznadziejnej muzyki.
No ja w sumie uważam, że narzekają a sami nic nie robią aby poprawić swoje życie. Jak już narzekają i się tną, bo ich życie jest takie okropne, mają w ch*j problemów (bo nikt inny ich kur...de nie ma :/) i nikt ich nie lubi to mogli by coś zmienić. A nie kurde siedzą i narzekają. Co nie zmienia faktu, że jeżeli mają depresję czy coś to powinno im się pomóc. Styl całkiem całkiem, ale do mnie chyba nie bardzo by pasował styl emo, więc się nie stylizuję na nie, ale moja 'ukochana' klasa jeden rok mówili na mnie emo ;O ale to tylko dlatego, ze miałam grzywkę na pół ryja i na czarno się ubierałam Smile
okres przejsciowy pare lat w przod i szczyle mondrzejom moja siora zywy przyklad
*ZMĄDRZEJĄ!!!
Stron: 1 2
Przekierowanie