Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Konkurs 10`000 postów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Taki szybki konkurs - kto zrobi screena forum poprzez:
http://ctrlq.org/screenshots/
(musi być widok całej strony w tym 10`000 postów).
Dostaje doładowanie komórki 20zł.

Wygrywa osoba która pierwsza zamieści w tym temacie screen. (druga osoba już niestety nie jest nagradzana). Jeżeli nikomu się to nie uda, to ten kto zrobi screena z najbliższą kolejną liczbą np. 10`005. Wygrywa.

ALE TO NIE KONIEC.
Ze screena który wygra (przykładowo: http://ctrlq.org/files/screenshots/13da9...66fa24.png )
Osoby które są na screenie jako takie co napisały ostatni post w danym dziale. Zostaną zebrane i z nich zostanie wylosowana osoba która dostanie doładowanie 50zł na dowolną komórkę.

Dlatego nie dość, że warto polować na moment 10`000 postów, to również warto w tym momencie być osobą która ma w największej licznie działów napisany "ostatni post".

WYGRANA:
[Obrazek: 20zlo.jpg]
+
[Obrazek: 50zlh.jpg]

Screeny proszę zamieszczać w tym temacie.
[Obrazek: 13da93fdc2bf58fa7dbd2f9b3666fa24.png]

Zgaduje ze naleza mi sie 2 dyszki xD
No niestety - na tym screenie widzę liczbę postów 9709. A miała być 10`000 albo większa, wiec nadal czekam - kto teraz pierwszy ten lepszy Smile
Nie moja wina -_- kiedy robilem screena bylo rowno 10001 -_- strona ktora pan podal nie tworzy aktualnyc screenow Smile nie moja wina Smile moge conajwyzej dac screena zrobionego tradycyjna metoda Smile

Za chwile dodam filmik potwierdzajacy moje slowa Smile
Ok, w takim razie moje niedopatrzenie - myślałem, że screeny są robione "na żądanie" a tu z cache są serwowane. W takim razie nagrodę przyznaję oficjalnie użytkownikowi Niesmialy (doładowanie 20zł), oraz został wylosowany user Błażejuu (doładowanie 50zł).

Gratulację i prosiłbym o nr telefonów na kartę do doładowania na PW.
Doładowania wykonane - jeszcze raz gratulację i zapraszam za niedługo do kolejnego konkursu.
A jakieś nagrody pocieszenia dla tych, którzy są na forum ? SAMO BYCIE TUTAJ TO JUŻ COŚ XD
Nie no zgrywam się, gratuluję Wink
Samo bycie tu, to faktycznie coś. To forum staje się mekką dla dzieci i naziorów.
Konkurs się skończył, zamykam temat.
Przekierowanie