Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Brody ;p
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jak zepsuta moze spamic w nie swoim dizale to i ja moge xD

Wiem doskonale ze wiekszosci dziewczyn podoba sie 2 dniowy zarost, ale jaka jest wasza opinia na temat brod?? ;> pociagaja was faceci z brodami, czy raczej odrzucaja?? ;> a moze po prostu wam to wisi??

@down

Slowa spamic uzywam w odniesiemiu do wszelkich form aktywnosci dorowych;p no offence Smile
Ale ci ola pocisnie xD nie wolno zarzucac jej spamu !! ZASADA NAMBER ŁAN o_O!

a co do tego co napisałes ;d dziewczyny ;d chodzi tu o zarost o ktory sie dba, bo jak widze chlopakow ktorzy sie zarosnieci jak mikołaj narkoman to sie modle zeby im te wlosy odpadly, bo to tak jakby leb sobie zapuscili ;/, ja np dban o swoj zarosc, jakos zawsze jest przystrzyzony, nie jest za dlugi i wyprofilowany xd

Wiec prosze was dziewczyny wszelakiem masci, oceniajcie tylko te zadbane, bo ci nie ogarnienci ludzie z brodami jakimis jakby wyszli z jaskini psuja opinie innym facetom ;d
Po pierwsze zakładanie tematów w innym dziale nie jest spamem Smile
Po drugie fajnie wiedzieć ze Gemello jest dziewczyna bo pytanie jest do dziewczyn
A po 3 nienawidzę bród ani nawet 2 dniowego zarostu.
W sumie zależy jaka broda i jak mocny zarost. Nie każdemu pasuje, ale jak fajnie wygląda to jak najbardziej może być Tongue
podoba mi się to tylko o jedenego chłopaka : p kłuje trochę, ale daje radę : D
zależy. O ile nie jest to broda jak u hipstera z Amsterdamu to uwielbiam. Lubię, jak facet jest męski i ma lekki zarost <3
(08-08-2012 22:03)scrappy napisał(a): [ -> ]zależy. O ile nie jest to broda jak u hipstera z Amsterdamu to uwielbiam. Lubię, jak facet jest męski i ma lekki zarost <3

nie doluj mnie ;( zamierzalem wychodowac pozadna gesta brode o sowitej dlugosci ;(
jak u św Mikołaja :O
bez przesady ;p ale mam w planach prawdziwa brode a nie tylko zarost ;p
Jeśli bd Ci pasować i Tobie się podoba to co do gadania ma ktoś inny Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie