Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Języki obce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Jakich języków obcych uczycie się i dlaczego akurat takich?

Obecnie w szkolę uczę się angielskiego i włoskiego. Poprzednio, w gimnazjum, uczyłam się niemieckiego, co w sumie bardziej by mi się przydało, ale włoski od zawsze mi się podobał i chciałam się go uczyć ^^
W domu próbowałam uczyć się islandzkiego xD średnio mi wychodzi, bo nie ma zbyt wielu pomocy naukowych czy kursów na ten temat.
Francuski Smile bo angielski jako pierwszy język. Boże jak ja nienawidzę francuskiego...
Niemiecki ( tak się uczę , że ledwo zdalem) angielski przynajmniej na niego do szkoły chodziłem w miarę
W szkole uczę się angielskiego i niemieckiego Smile Kiedyś na własną rękę próbowałam uczyć się japońskiego ^^ A teraz (też na własną rękę) staram się nauczyć polskiego języka migowego Smile
Angielski, ale nie licze tego bo w sql wgl nie potrafia uczyc.

I wonder if i have your permission to tell you what time is it, because we are late already.

KTO TAK MOWI ZAGRANICA :O

no i niemiecki ;d
Angielski i włoski. Mieliśmy do wybrania właśnie włoski bądź niemiecki, a że w języku niemieckim każde słowo brzmi dla mnie tak samo wybrałam włoski xD A poza tym lubię ich kulturę, i kuchnię dlatego fajnie by było znać ten język. Chciałabym kiedyś jeszcze uczyć się Hiszpańskiego, ale to w dalszej przyszłości Big Grin
Na wlasną ręke uczyłam się francuskiego i umiałam zaśpiewać panie janie po francusku. Próbowała też hiszpańskiego, ale jakos nie mam czasu.
W szkole się uczę angielskiego i niemieckiego.
całe życie ucze się angielskiego,od gimnazjum uczyłam się też niemieckiego,po francusku umiem się dogadać,bo moi dziadkowie są z francji xd ale od września bede się uczyła francuskiego w szkole,a tak w domu to trochę się japońskiego uczę Smile
Od zawsze uczę się angielskiego, i próbuję uczyć się niemieckiego od gimnazjum, ale ten język mnie przerażaBig Grin
mialem w szkole sredniej niemca ale jestę patriotem i na oba polrocza mialem niedostateczny
angielski lubie i operuje godnie
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie