Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Włosy kolorowe - tak czy nie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jakie macie zdanie o kolorowych włosach? Mało znam osób, które mają takie włosy, a bardzo mi się to podoba i czuję, że otoczenie mnie ogranicza... Zdecydowałybyście się na to, żeby mieć np. różowe włosy jako jedyna osoba w pracy i wśród znajomych?
Jeżeli otoczenie Cę ogranicza, to je zmień Smile Mówię poważnie. Nie cierpię takich sytuacji, gdy mam ochotę zmienić wygląd i boję się, co znajomi powiedzą, więc znalazłam takich znajomych, którzy mnie w pełni akceptują. Jak chcesz poszaleć z włosami, to Loreal ma takie farby http://nowosci.lorealparis.pl Nie bój się i myśl o swoim komforcie, a nie o tym co ludzie powiedzą.
Moim zdaniem każdy powinien mieć włosy czy nosić ubrania oddające jego wnętrze i aktualne zapotrzebowania. Szkoda,że tak często musimy się dostosowywać do kogoś.
Moja siostra ma kolorowe włosy. Pasuje to do niej.
Mi się nie podoba coś takiego. Rozumiem farbowanie włosów, ale mieć całą paletę kolorów na głowię? Nie
Mnie się ten trend akurat nie podoba, to już wolę granny hair.
podobają mi się Smile
fajna sprawa Wink
Kolorowe może nie, ale ombre cały czas mi się podoba. Właśnie szukam jak samemu zrobić ombre, bo kiedyś miałam, ale efekt już się spłukał i nie wygląda to dobrze.
A dlaczego nie? Skoro Tobie się to podoba to ja bym się zdecydowała na pewno! Teraz różowe włosy są przecież bardzo popularne.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie