Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Wyjazd w góry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Do jakich mejsc najczęściej się wybieracie planując wyjazd w góry? Mnie ostatnio zainteresowała Bukowina Tatrzańska i Hotel Harnaś. Zawsze chciałem w takim otoczeniu odpocząć i sie zrelaksować.Ktoś was już tam był?
Bukowina polecam! Smile Ja ostatnio niestety nie mam czym jeździć bo mi się auto w trasie zepsuło,
na szczęście pomoc drogowa Wieluń mi pomogła. Smile
Fakt jest taki że mamy bardzo ładne góry do połażenia latem, jeżeli komuś zależy na relaksie i odcięciu się trochę to zdecydowanie polecam przejechać się w Bieszczady.
Tutaj https://www.polarsport.pl/plecaki.html są dostępne plecaki turystyczne. Uważam, że każdy, kto wybiera się w góry powinien się zaopatrzyć w profesjonalne akcesoria, aby być przygotowanym na każdą okoliczność.
Kiedyś jeździłam na wyprawy górskie w polskie Tatry, w Beskidy i w Bieszczady, ale teraz ciekawią mnie wyższe góry. W tym roku na przykład podczas wakacji w Gruzji planuję wejść na Kazbek Smile A w przyszłym roku kto wie... może nawet trekking w Himalajach Smile Raz się żyje Smile
Ja prawie zawsze jak jechałem w polskie góry to do Zakopanego Big Grin Mam sentyment do tego miejsca i bardzo dobrze je wspominam, polecam też Karpacz.
Uwielbiam Bieszczady.
Do wyjazdu w góry warto się dobrze przygotować, aby nic nas nie zaskoczyło. A dla osób chcących uprawiać treking, znalazłem ciekawy artykuł na temat jakie spodnie do trekingu wybrać https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak-w...psze/5256/ Każdy sport wymaga odpowiedniego przygotowania.
Tylko Karkonosze! Smile
Ja tam lubię Beskidy. Dobrym miejscem jest na przykład Istebna (o noclegach Istebna możecie więcej przeczytać na stronie hotelu Złoty Groń), bo jest w okolicy sporo ciekawych górskich szlaków - można tam spędzić nawet tydzień i jeszcze będzie gdzie chodzić.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie