Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Obstawianie meczów w internecie - legalne, czy nie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiecie może czy obstawianie przez internet wyników wydarzeń sportowych jest legalne? Obstawialiście może kiedyś mecze w internecie?
Większość serwisów do obstawiania meczów przez internet działa nielegalnie (choć one twierdzą inaczej), także lepiej ich unikać - w razie wpadki można stracić wszystkie pieniądze. Jest jednak kilku bukmacherów, którzy działają legalnie i tam można bez obaw typować wyniki meczów, są to m.in. Fortuna i Forbet, o tym drugim masz trochę informacji na http://legalni-bukmacherzy.pl/bukmacherzy/forbet/ - to nowy bukmacher, także rozdaje spore bonusy na początek.
Ciekawe, myślałem że obstawianie meczów online jest całkowicie legalne, niezależnie od bukmachera u którego obstawiamy.
Ktoś w ogóle jest w stanie to skontrolować czy obstawiam mecze w internecie i gdzie?
Nie wiedziałem, że tylko dwóch bukmacherów jest w Polsce legalnych. Myślałem, że mogę obstawiać mecze u dowolnego bukmachera. Jakie kary grożą za nielegalną grę?
Ja jestem zdania, że takimi sprawami powinni się zajmować zdecydowanie specjaliści...
No niestety niedawno weszła albo dopiero wejdzie ustawa o tym że legalne będzie obstawianie tylko u bukmacherów odprowadzających podatki w naszym kraju. Chyba jest ich trochę więcej niż tylko dwóch. A co do kar to niestety nie wiem ale chyba lepiej nie ryzykować.
Legalnie można obstawiać mecze jedynie u bukmacherów mających odpowiednią licencję, a tych jest niewielu, zaledwie kilku, pozostali, czyli zdecydowana większość działa nielegalnie - lepiej nie ryzykować i trzymać się tych legalnych, są to m.in. Fortuna i Totolotek. Jeśli chcecie legalnie obstawiać mecze przez internet, to tu http://www.stickynotes.pl/bukmacherzy-w-polsce/ macie o tym co nie co.
W ogóle słyszałem że strony bukmacherów którzy nie posiadają odpowiedniej licencji miały być zablokowane w naszym kraju ( oczywiście da się to łato obejść) ale jakoś nie widzę żeby tak się stało. Więc albo przepisy nie weszły jeszcze w życie albo ktoś tu sobie nie poradził albo to jakaś ściema była.
To zależy czy mają licencje ale według mnie są legalne
Stron: 1 2
Przekierowanie