Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Złagodzenie oparzenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heja. Poszukuję sprawdzonych i dobrych środków na oparzenia, odparzenia. Czy sądzicie, że to co podałam w linku warte kupna?
Dzięki za rady Smile
Bardzo polecam octenisept oparzenia który naprawdę daje radę. Uniwersalny środek bez recepty, niedrogi a bardzo skuteczny.
Na odparzenia i poparzenia to my stosujemy Octenicare. W formie kremu jest, łatwo się nakłada. Ma w składzie pantenol który przyspiesza regenerację skóry. I u dzieci można stosować oczywiście. W każdej aptece można kupić bez recepty.
Mi będzie potrzebny dobry krem na odparzenia ponieważ czy mam na sobie strój chwilę czy pół dnia to zawsze mam pachwinby odparzone. Nie mam już w ogóle pomysłu jak sobie z tym poradzić.
U mnie najskuteczniejszy okazał się Octenicare. Ma łagodne działanie i nie ma ograniczeń wiekowych, a do tego błyskawicznie łagodzi oparzoną skórę.
Przy odparzeniach pieluszkowych trzeba szybko reagować. Najlepiej już na samym początku zaopatrzyć się w sudocrem. To jedyny krem, który nam pomógł. Oczywiście profilaktyka pomaga zapobiegać, ale w realnym świecie nie zawsze się tak da. Warto jednak wiedzieć jakie są przyczyny odparzeń https://sudocrempolska.pl/jakie-sa-przyc...nia-skory/ u małych dzieci.
Smarować często żelem Calendeel. Niezastąpiony przy łagodzeniu oparzeń, w tym także oparzeń słonecznych.
Mi zawsze bardzo dobrze sprawdzał się Panthenol.
Przekierowanie