natural beauty ;*
na 2 zdjęciu twoje oczy hipnotyzują O.o

Wszystko nawet nieźle, ale ta fryzura jest taka jakaś nijaka...
(01-08-2012 12:32)Scelerisque napisał(a): [ -> ]Wszystko nawet nieźle, ale ta fryzura jest taka jakaś nijaka...
za bardzo natapirowane te włosy masz i wychodzi taki garnek,ale tak to spoko xd
Mi się podobają.
Widać, że wysoka jesteś :o
(01-08-2012 14:10)slash napisał(a): [ -> ] (01-08-2012 12:32)Scelerisque napisał(a): [ -> ]Wszystko nawet nieźle, ale ta fryzura jest taka jakaś nijaka...
za bardzo natapirowane te włosy masz i wychodzi taki garnek,ale tak to spoko xd
Ja ich specjalnie tak nie robiłam, tylko jakieś trzy dni przed tymi zdjęciami byłam u fryzjera i nadal mi się same tak układały; z reszta mi się tak
w sumie podobało ^^ Teraz już to tak nie wygląda, bo staram się całą głowę tapirować, a nie tylko "czubek"

Generalnie to chciałam, żeby mi te wlosy "stały" jak u kolesia na zdjęciu (pierwszy od prawej):
![[Obrazek: Imora620.jpg]](http://www.altpress.com/images/uploads/apr/Imora620.jpg)
ale nie potrafię sama tego zrobić i jedyne co mogłabym "poprawić",
to ściąć je na samej górze na bardzo krótko, ale nie widziałem tego na swojej głowie za dobrze ;p
Nie wiem jak można sobie tapirować włosy ;o
w sumie na halloween w szkole potapirowałam i po 2 lekcjach moje włosy wyglądały
tak. (2 po lewej to ja ;o)
Bez obrazy ale dla mnie wyglądasz strasznie staro, nie w moim stylu

.
Masz bardzo ładny kolor włosów

.