Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Depilacja laserowa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dziewczyny słyszałyście o tym ? Co myślicie ?
Ja się ogólnie zastanawiam, raz zrobić i do końca życia mieć spokój z goleniem. Może kiedyś się skuszę Big Grin.
Podobno bardzo boli. I trochę kosztuję.
Mojej koleżanki mama zgoliła sobie tym czymś wąsa (xD) . Niestety wyszło to jakoś nieudolnie, i musi powtarzać zabieg co 2 miesiące..
Słyszałam tylko o cenach.
No coś ty ? To bardzo jej współczuję :o.
Tak, i musi wydawać co 2 miesiące ok. 180-200 zł.
Możesz spróbować jeśli chcesz, ale osobiście nie skusiłabym się ; O
Boję się efektów ubocznych a z drugiej strony mam dosyć co chwilowej depilacji, okej woskiem starczy na miesiąc i znowu trzeba...
To może lepiej nie ryzykować? Miesiąc to całkiem sporo.

Chyba nie.. wole się ogolić raz na miesiąc lub co 2 tygodnie niz sie jakimś laserem zabić. XD


A właśnie, moja ciocia była na czymś podobnym. Mówiła że to okropnie boli... Nie polecam, ma jakieś placki nawet na nogach...



Post pod postem, poprawiam

Demolition Man
U nas jest taka dziewczyna co lasrowo usunęła sobie brwi. Podobno bolało i teraz strasznie żałuje.
Brwi? Rozumiem że teraz ma narysowanie je czarną kreską do oczu? Hahaha jak to zajebiście wygląda xD
Tak, podobno to strasznie boli. No ale np. depilacja depilatorem też nie jest bezbolesna...
(09-06-2012 15:43)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Brwi? Rozumiem że teraz ma narysowanie je czarną kreską do oczu? Hahaha jak to zajebiście wygląda xD
Tak, podobno to strasznie boli. No ale np. depilacja depilatorem też nie jest bezbolesna...

weeź moja mama regulowala takiej przyjaciolce brwi, i skonczylo sie tym ze nie chcacy jej cale wyrwala i teraz tamta sobie kreski rysuje. SmileConfused
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie