Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Samodzielnie czy z ekipą budowlaną?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy do wszystkich remontów zamawiacie specjalnie ekipę budowlaną, czy zdarza się Wam robić samodzielnie drobne remonty i naprawy?
Ja jestem jednak zwolenniczką samodzielnego mierzenia sie z takimi wyzwaniami.
Uważam, ze większość prac remontowych, przy niewielkim instruktażu, można zrobić samodzielnie.
To spora oszczędność, ponieważ ekipy remontowe do najtańszych nie należą.

Najpierw ustalcie, co może Wam się przydać podczas remontu, jeśli chodzi o materiały czy artykuły, jak te: http://artykulytechniczne.pl/produkty/wiertla.html , a potem złóżcie zamówienie.
W międzyczasie, zanim wszystko dotrze wprost pod Wasze drzwi, zaplanujcie kolejne kroki,
które należy wykonać, żeby zrobić taki remont i działajcie! Nagroda to ogromna satysfakcja dla Was.
Próbowałam kiedyś samodzielnie, ale zupełnie mi nie szło i wezwanie fachowców było jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Trzeba tylko szukać dobrej i polecanej ekipy takiej jak http://kapitanremont.pl/
Nie no do wszystkich to nie. Smile Maluję zawsze sam, czy ewentualnie jakieś gniazdo, lampę też potrafię zamontować.
Ja raczej robię zawsze gruntowe renowacje i wtedy brata firma jest za to odpowiedzialna. Smile
To zalezy ... u nas ostatnio po huraganie niestety nastapily ubytki w dachowce...na szczescie nie byly to jakies mega wielkie straty i maz stwierdzil, ze sam to naprawi...zastanawialismy sie jak to zrobic tanim kosztem. Maz wynajał podnośnik koszowy i sam naprawil dach Tongue Da sie? Da sie ;p
Z ekipą budowlaną pewnie będzie łatwiej i szybciej niż samodzielnie
Zależy od prac, ale kolor ścian czy desing na ścianie robimy w domu sami. Nawet ostatnio zaopatrzyłyśmy się z siostrą w specjalne materiały pomocnicze - pędzle Big Grin Zamówiłyśmy je na stronie www.multifarb.pl/oferta/materialy-pomocniczne/. Chcemy naszym dziadkom zrobić prezent Smile Okaże się jak to wszystko wyjdzie.
Ja zawsze wszystkie remonty robię samemu. Jakiś tam fach majsterkowicza mam w genach, dlatego nie widzę sensu wynajmowania specjalnej firmy i płacenia za to pełno pieniędzy Smile
ja stawiam zawsze na ekipe, samodzielnie można niestety coś jeszcze zepsuć
Stron: 1 2
Przekierowanie