Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Własne auto na kredyt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, proszę o pomoc i informację czy warto kupować auto na kredyt. Znalazłam taką porównywarkę http://www.terve.pl/kredyty/kredyty-samochodowe i na pierwszy rzut oka można znaleźć tam ciekawą ofertę, tylko jak się to robi ? może ktoś już korzystał z takiej strony i wie jak się za to zabrać ?
Uważam, że warto wziąć auto w kredyt ponieważ samemu ciężko jest nazbierać, przynajmniej tak ma przeciętny polak. Za nim jednak weźmiesz kredyt, zastanów się jakie auto chcesz. Od jakiej firmy czy dilera. Warto wziąć forda z firmy lipski, ponieważ żadna naprawa, żadna poprawka blacharska i lakiernicza nie stanowi dla nich problemu. Możesz poczytać choćby o naprawach w http://www.lipski.pl/naprawy.php . Polecam zajechać do Warszawy i porozmawiać z doradcą.
też szukam jakiegoś sensownego kredytu bo moja mama popsuła mi samochód. Chciała przestawić mój samochód ale zapomniała o tym że brama jest zamknięta. Mocno nie uderzyła ale zrobiła to jakoś niefartownie i w sumie naprawa samochodu się nie opłaca, a do bramy musiałam wzywać serwis bram bo się coś zacięło i nie mogliśmy jej otworzyć. Na szczęście mamie nic się nie stało więc tyle dobrego
Sprawdziliście może po prostu w salonie? Salony zawsze mają podpisane umowy z bankami i często kredyty są na preferencyjnych warunkach.
Ja się właśnie do czegoś takiego przymierzam. Całe życie spędzam w dużych miastach i korzystam z komunikacji miejskiej, ale niedawno uświadomiłem sobie, że jestem jedynym w moim gronie, który nie ma prawa jazdy i samochodu. Prawko mam już na finiszu, teraz rozglądam się za autem.
Nowe samochody bardzo szybko tracą na wartości dlatego ja nigdy raczej sobie takiego nie kupię. Wolę kilkuletni samochód, którego wartość już znacznie spadła. Na pierwszy samochód kupiłbym raczej starszy samochód.
a nie lepiej odwiedzić jakiś skup aut i kupić auto bez kredytu?
ja by auta na kredyt nie wzięła, wolę sobie odłożyć.
ja bym samochodu na kredyt nie wzięła, raczej postarałabym się zaoszczędzić niż wiązać się kredytem.
Widziałem ostatnio salon Mazda Warszawa Bardzo ciekawe modele aut mają tam. Sama zastanawiam się nad wzięciem kredytu na nowe auto. Kupię nowe auto i będę miała spokój przez wiele lat. A tak to musze się codziennie przejmować czy dojadę do pracy moim starym rzęchem.
Stron: 1 2
Przekierowanie