Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ładny zegarek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Hej, chciałabym kupić jakiś ładny zegarek jednak nie mam pojęcia jako konkretnie i z jakiej firmy. Podobają mi się takie drewniane zegarki na rękę które często spotykam na instagramie. Jaki byście polecili tak do 500zł?
Mi się te drewniane zegarki bardzo podobają. Sama chciałabym taki mieć.
W tych pieniądzach to ja bym sobie kupiła ładny zegarek Cluse np. https://brylant.net/zegarki-cluse Bo te drewniane muszą być super zaimpregnowane, żeby się z nimi nic nie działo.
Ja ostatnio znalazłam na prawdę ciekawy sklep z zegarkami i chciałabym kupić nowy gadżet dla mojego narzeczonego - coś co pasowałoby mu zarówno do eleganckich strojów jak i na co dzień. Polecacie coś konkretnego?
Świetne są zegarki z Lorus. I cenowo też źle nie wychodzą.
Porządny zegarek zawsze się przydaje, choć nie są one tanie
Chcąc mieć coś porządnego, trzeba niestety zapłacić.
W tej kwocie bez problemu znajdziesz zegarek, który będzie spełniał Twoje oczekiwania.
Ładny zegarek to połowa sukcesu. Te drewniane są bardzo oryginalne, ale mi chyba szybko by się znudził Dodgy Ja lubię kiedy na moim zegarku coś się dzieje i zmienia, dlatego uważam, że najlepsze są klasyczne tarcze, w których można wymieniać paski do zegarków ze skór egzotycznych na klasyczne i odwrotnie Smile
Ja odrobinę bym dołożył i kupił jakiegoś Orienta. Smile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie