Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Prezent na 18 te urodziny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam czegoś dla siostry bratowej Smile

Możecie zasugerować co się obecnie daje? Czy po prostu iść z kopertą z kasą?
Zapytaj bratowej- skoro to jej siostra. Niech podpowie co lubi jakie kwiaty czy slodycze i wez taki fajny bukiecik co pani nizej polecala i do tego odpowoednio kase moze zbiera na cos. Prawko Auto. Albo np skarbonke w ksztalcie auta czy 18stkowa i tam dac kase.

Można byłoiby tez zastnaowić się nad biżuterią pamiątkową, w takim przypadku polecam coś personalizowanego z grawerem :
https://lian-art.pl/

Ładną biżuterię znajdziesz na tej stronie Wink
Przekierowanie