Czy ktoś z Was rozważa zabiegi estetyczne? Ja korzystałam z usług gabinetu Medilaser -
https://medilaser.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Świetne podejście, bezpieczne zabiegi i efekty, które wyglądają naturalnie – to dla mnie najważniejsze.
Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej w Łodzi możesz się udać tutaj
https://silverclinic.pl/zabiegi-chirurgi...azektomia/ Dr Srebrzyński wraz zespołem zajmie się twoimi problemami i skutecznie przywróci ci urodę. Masz tam takie zabiegi jak liposukcja, lifting twarzy czy ortoplastyka.
a za mną chodzi botoks ( na czołowe zmarszczki). Zupełnie nie wiem, gdzie się wybrać. Czy klinika Sfera w Warszawie będzie dobrym miejscem na pierwszy taki zabieg?
Moim zdaniem to świetne miejsce na relaks i pielęgnację
https://iwonasiwik.pl/ . Masaże twarzy i rytuały Head Spa dają naprawdę dobre efekty.