Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: antywirus
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie macie antywirusy na swoich komputerach? Możecie coś polecić co by nie zamulało, tylo nie norton bo mnie ciągle denerwuje jakimś blokowaniem i też mam wrażenie że spowalnia kompa
Moim zdaniem AVG jest całkiem dobry, zarówno wersja bezpłatna jak i premium.
W WIN10 jest już defender wgrany. Smile
Ja od zawsze z Avasta korzystam. Smile Teraz już się polepszył.
Według mnie darmowe antywirusy są słabe. Smile Teraz też w WIN10 wprowadzili już wbudowanego defendera ale szczerze mówiąc nie wiem jak on działa.
to nie za defendera windows przepraszał że jest taki słaby? Coś mi się kojarzy właśnie z nim
miałam kiedyś avasta ale slabo działał, przyniosłam sobie kiedyś trojana na pendrivie i przepuścił go :/ więc co to za ochrona :/
ja nie używam żadnego antywirusa
__________________
http://eyelook.pl/
tyle jest teraz różnych zagrożeń że bałabym się z neta korzystać ni emając żadnego zabezpieczenia, tym bardziej że wirusy i hakerzy są coraz sprytniejsi i nawet jak ktoś nic nie ściąga może mieć problem z tym chociażby przez maile których z lipnymi linkami pojawia się sporo
Dużo osób korzysta z mojego kompa i czasami mam na nim rzeczy o których nie mam pojęcia dlatego szukałem jakiegoś antywirusa, który w miarę będzie wszechstronnie ogarniał to co się tam wyprawia. Jak na razie wszystko działa mi bez większych problemów, więc chyba poprawnie wszystko się sprawuje.
Stron: 1 2
Przekierowanie