Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Ulubione lody
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Czy macie swoje ulubione lody czy po prostu jecie takie, jakie są akurat w sklepie? Jeśli macie ulubione to jakie? Jaka marka i smak? Dlaczego akurat ta?
Ja najbardziej lubię Magnumy. Co prawda 5zł za loda to sporo, ale włoski jest w podobnej cenie a dużo gorszej jakości.
U mnie znowu króluje Koral, głównie ze względu na różnorodność i ceny Smile Nie są takie drogie, a bardzo dobre. Kupuje je chyba już z dobre pięć lat. Lody z automatu mnie nie przekonują.
Czekoladowe, choć tak po prawdzie to rzadko jadam lody.
W nawiązaniu do Twojego wpisu to polecam Ci jeszcze zobaczyć bloga z Korala http://www.braciakoral.pl/blog publikują ciekawe rzeczy. Szczególnie, że mają pomysły jak wykorzystać lody zimą Smile
Najlepsze lody jakie jadłem to było w Niemczech. Zresztą dosyć często w sezonie do nich wracam, nieopodal rynku w Berlinie, bo nie daleko jest moja praca, Niemcy to piękny kraj tak w ogóle. Smile
Czyli widzę, że mam podobnie jak większość Smile Lody czekoladowe i z korala. Też jestem zdania, że lepiej zapłacić więcej i zjeść naprawdę dobre lody niż byle co za złotówkę.
Ja najbardziej lubię Straciatellę jeśli chodzi o gałkowane, a takie gotowe to Magnumy i Grandy.
Zwykłe śmietankowe, ewentualnie waniliowe.
Podoba mi się to, że firmy wychodzą do klienta publikując w internecie porady jak wykorzystać lody. Nie wiedziałem o tym blogu korala, ale już przeglądam Smile
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie