Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Sygnatury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zauwazylem ze synatura wyswietla sie jedynie pod postami ktore zostaly dodane po dodaniu sygnatury, moim zdaniem powinna wyswietlac sie rowniez pod starszymi postami tak jak na wszystkich forach Smile
Dodają się tylko trzeba zaznaczyć opcję odpowiednią
Jest taka opcja Smile) Dziekuje. Zamykam Smile)
Dostałem info, że coniektórzy już przesadzają z sygnaturkami - więc muszę interweniować.
Fakt, że sygnaturka zajmuje u niektórych z 50 krotność wielkości jego wypowiedzi to jest już coś nie tak.

Sygnaturka z założenia jest podpisem, jakimś dodtakiem - a nie może stanowić większość... baa... 98% wielkości całego postu. Dlatego włączyłem oganiczenia: max. 2 obrazki, szerokość 500, wys. 80.

Osoby posiadające za dłużą sygnaturkę proszę o zmniejszenie.

Dla potomnych screen do czego doszło:
[Obrazek: sygnaturkakm.png]
Ej, czemu moja sygna została usunięta, kolega poprosił by było widać jego sygnę, a co dostał za to? Sygny z całego forum zostały usunięte :/ Nieładnie...
Kalvin.

Twoja sygna została usunieta poprzez wprowadzony przez Admina limit Tongue

Sygnatura moze miec w/w wymiary ;p nic wiecej Wink
W zamian twojej sygnatury dostales odnosnik do tego tematu Smile dziekuje.

PS. nie chce sie wtracac ale taka mala notka dla admina. Zawiadomienie o Sygnaturach powinno znajdowac sie gdzies indziej Smile
A ja apeluje, tym razem pyblicznie o podniesienie limitu wysokosci do 150
(28-07-2012 06:01)Niesmialy napisał(a): [ -> ]A ja apeluje, tym razem pyblicznie o podniesienie limitu wysokosci do 150

Zgadzam się i popieram Smile)
Przekierowanie