Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Kurtka skórzana dla mężczyzny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy podobają się Wam takie kurtki skórzane męskie ? Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś prezentu dla brata, który bądź co bądź uwielbia jeździć motocyklem i zastanawiam się, czy tego rodzaju odzież będzie dla niego odpowiednia. W ofercie La Fenice udało mi się znaleźć wiele ciekawych modeli takich ubrań i na pewno wybrałabym wśród nich coś ciekawego. Jak sądzicie, warto taką opcję wziąć pod uwagę?
To chyba spory wydatek, a z drugiej strony to Twój brat.
Może jednak na początek spróbujesz z czymś równie męskim,
jak koszula: http://krajowy.biz/firma,modny24pl ?
Sklep oferuje wysokiej jakości koszule męskie na każdą okazję - klasyczne,
regular-fit, slim-fit, wizytowe, więc jest w czym wybierać.
Możesz podejrzeć rozmiar, jaki nosi brat i zrobić mu taką niespodziankę.
Skóra zawsze była droga. Można jednak zastąpić ją wyrobem skóropodobnym. Wychodzi taniej a nie trzeba się wykosztować.
Kurtki skórzane zawsze będą w modzie, ja sama posiadam taką jedną, która dobrze się sprawdza szczególnie wczesną jesienią lub wiosną.
Jeśli lubi motory to znaczy, że raczej byle kurtka ze skaju mu się nie spodoba. Może poszukaj na aukcjach jakiś perełek sprzed kilkunastu/dziesięciu lat?
Ja lubię takie skórzane kurtki, niektórzy mi mówią że gdzie ty w takim chodzisz ale mi się podobają bardzo.
To zależy od stylu jaki reprezentujesz. Jedni się czuja w skórze fajnie inni nie, ja zdecydowanie wole materiały syntetyczne 'sportowe' i odzież termoaktywną a na zimę płaszcz Wink
A jeszcze mi przyszło do głowy, że fajną miał Linda w Psach. Taka retro, lotnicza chyba jakaś, ale piękna kurtka.
Faktycznie taka kurtka to klasyk, ale obawiam się, że trudno byłoby kupić coś takiego, no może z jakiegoś demobilu. Bądź co bądź mnie osobiście bardzo podobają się takie, typowo sportowe kurtki, jak chociażby te dostępne w ofercie http://sklep.ultrasgate.pl/7-kurtki . Wyglądają bardzo fajnie i na pewno wielu mężczyznom takie właśnie styl będzie odpowiadał. Co o nich sądzicie?
Do takiej kurtki na pewno będzie idealnie się prezentować portfel męski skórzany . Takie skórzane dodatki kupuje się raz na długie lata.
Stron: 1 2
Przekierowanie