Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Portfel czerwony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podobają mi się czerwone portfele.Mam teraz czarny z dodatkiem czerwieni, ale już stary. Takie tanie portfele widziałam już w kilku sklepach internetowych, może warto pomyśleć jeszcze w tym roku o nowym. Ceny na koniec roku są mniejsze niż normalnie, ponieważ pewnie na wiosnę wejdą nowe kolekcje.
czerwone portfele są bardzo ładne, sama taki posiadam i uważam że wyglądają super
Mnie też czerwone portfele się podobają. Są kobiece i stylowe. Dużo portfeli w odcieniu czerwieni widziałam tutaj http://tra.fish/szukam-portfele-i-portmo...rtfel.html . Mój już jest nieco zniszczony więc może w niedalekiej przyszłości coś sobie wybiorę.
Rzeczywiście sporo kobiet ma czerwone portfele. Mi akurat bardziej podobają się czarne, ale jak Ty wolisz czerwone to jak najbardziej są w modzie.
Mi też bardzo się podobają czerwone portfele. Wiadomo, że najlepsze są takie skórzane. Mi udało się na taki trafić całkiem niedawno w hurtowni internetowej Merlitz. Polecam tam zajrzeć, bo wybór mają tam bardzo szeroki, a ceny nie są wygórowane. Na pewno również i Wam uda się tam wybrać jakiś portfel dla siebie.
Ostatnio w Parfois widziałam ładne portfele w takim kolorze Wink
Przekierowanie