Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Dobre noże kuchenne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam dobrych noży do kuchni, nie chcę inwestować w takie z marketu.
Czy są tu jacyś wytrawni kucharze, którzy mogą polecić coś konkretnego?
Jaki budżet masz na te noże i chcesz zestaw czy jedną lub kilka sztuk? No takie z marketu nie ma sensu bo już po zakupie średnio tną a co dopiero potem.
Nie jestem jakimś specjalnie wytrawnym kucharzem, ale pichcić lubię i wiem, że dobry nóż w kuchni to podstawa. Zerknij na te: https://www.aledobre.pl/367,Noze_obierac...skie_kute/ , jeśli szukasz czegoś naprawdę pro.
Może nie są tanie, ale to też świadczy o tym, że za jakością stoi zawsze cena.
Ja zbieram już od jakiegoś czasu na dwa podstawowe modele z nich i nie mogę się doczekać, kiedy w końcu je kupię.
Czy ktos z was ma noże marki Fiskars? Widziałam, ze w ofercie mają spory wybór noży, patelni itd. Zastanawiam się nad zamówieniem kilku rzeczy tej marki do domu. Ostatnio przeglądałam noże i większość jest do wyrzucenia.
U nas w domu wygrywają akcesoria kuchenne z Duki i tak samo jest z nożami, ale są bardzo dobre, kiedyś tam przy okazji na https://dukapolska.com/przybory-kuchenne/noze zamówiliśmy i w ogóle się nie tępią.
Nawet w domu mogą przydać się noże, które na ogół wykorzystuje się przede wszystkim w restauracjach. Sprzęt wykorzystywany w gastronomii jest dużo bardziej profesjonalny, a przez to wytrzymalszy. Odpowiednie wyposażenie gastronomii może ułatwić wykonywanie poszczególnych zadań podczas przygotowywania jedzenia. Takie wyposażenie kupicie w wielu firmach. Całkiem dobrym przykładem może być tutaj krakowski Qgast.

Blush
Super propozycje na wyposażenie gastronomii, coś co lubie Big Grin
Mimo tego że ostatnio zainwestowałam dosyć sporo w noże niestety zawiodłam się i szukam dalej..
U mnie marketowe dają radę. Każde wystarczy regularnie ostrzyć.
Dobre noże kuchenne raczej do tanich nie należą.
Stron: 1 2
Przekierowanie