Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Pierwszy raz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Wiadomo dojrzewanie najgorszy okres w życiu człowieka, hormony buzują i nic tylko ten seks seks seks.
Mieliście już pierwszy raz ? Czy tego się spodziewaliście ? A może było lepiej, albo gorzej ?
Jeżeli nie mieliście to planujecie jeszcze przed ślubem a może po ? Może macie jakiś wiek w którym chcielibyście to zrobić.
Czekam na wasze opinie.

Cóż ja mam swój pierwszy raz za sobą, w ogóle nie planowany. Ale myślałam że to coś gorszego, było świetnie Big Grin.
Cóż ja już też mam to za sobą zbyt burzliwe życie chyba mam Wink. Szczerze to mało z tego pamiętam pijani byliśmy.. chociaż nie powiem że mi się nie podobało ;D
Ja nie pamiętam pierwszego razu -.-(skutki picia wódki w ogromnych ilościach) Ale pewnie było zajebiście Big Grin
Misterio ! Wyrażaj się Tongue ja wiem że to niby nie przekleństwo ale samo to Big Grin !
Dobrze Mamo.
Ja tam swojego pierwszego nie miałam, a i tak jestem uważana za dziw.... :3
Wiele dziewczyn ma taką reputacje .. http://porady.zdrowo.info.pl/prenatalna.html a na nią nie zasługują .. dziwny jest ten swiat..
Pod tym względem panie są gorsze od facetów. Dziewczyny robią Ci opinie dziwki obgadują niszczą psychikę, a faceci dają se po ryju i tyle ;p
cóż, ja też daję im po ryju i tyle. albo ogólnie mam to w dupie. dobra, jestem dla nich dziwką. fajnie że wiedzą lepiej ode mnie co robię.
Ile razy o mnie tak mówili zanim straciłam dziewictwo Big Grin ale czym tu się przejmować wszystko spowodowane jest zazdrością i tyle Big Grin.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie