Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Donatan RÓWNONOC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mi się ten projekt podoba, Donatan robi swoje, powrót do słowiańskich korzeni jest bardzo ważny. Polacy powinni się uczyć jak wyglądało ich życie kiedyś a nie o Grecji Rzymie itp
dokładnie jestem tego samego zdania ten projekt jest najbardziej trafionym pomysłem tego roku Smile
Jak dla mnie też płyta jest świetna. Dawno czegoś takiego nie słyszałem. Są raperzy, którzy całkowicie nie wczuli się w klimat tak jak Sobota, ale są też tacy, którzy bardzo mile mnie zaskoczyli jak np. Chada.
O nie...w ogóle nie mogę tego ścierpieć, a mój znajomy mnie tym non stop męczy.
Do znudzenia leciały te hity w radiu na szczęście teraz się uspokoiło trochę po tym numerze z Marylą.
Fajnie, że Donatan trochę inaczej myśli niż wszyscy. Jest to człowiek nastawiony na sukces i zarabianie pieniędzy, ale ważne jest jeszcze to, że pamięta o korzeniach itd.
Uwielbiam tą płytę kilka dni temu przyszła do mnie i od tamtego czasu słucham ją non stop. Zamówiłam sobie ją w necie na http://preorder.pl/muzyka/hip-hop-polska...wnonoc-2cd.
Fajna płytka jak dla mnie, słucham raz na jakiś czas, przynajmniej coś innego a nie taka muza jak zawsze.
Przekierowanie