Forum Dyskusyjne - młodzieżowe, ogólnotematyczne / wielotematyczne

Pełna wersja: Użytkownik miesiąca - Lipiec !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
I znów przyszła kolej na comiesięczny konkurs Smile. Zasady są takie same, ogłaszam wyniki 28go lipca i nie można głosować na siebie! Dajemy po dwa głosy lecz nie można dać dwóch głosów na jednego użytkownika.
Oto nominowani :
- Błażejuu +
- Jacky +++++
- Niesmialy +
- Scelerisque +++
- Slash ++++

Moje głosy to : Jacky oraz Slash

Jeszcze raz gratulujemy Henuttaunebu która wygrała w zeszłym miesiącu Smile.

Edit Gemello:
Wykreślam Snorlaxa z listy, na jego wlasną proźbe Wink
Jacky i Niesmialy Smile
Jacky i slash Smile)
Slash i Scelerisque.
błażejuu i scel Wink


ubolewam,że nie mogę oddać głosu na mojego kochanego sebasa Sad
Jacky i Osx Big Grin
(20-07-2012 13:49)Henuttaunebu napisał(a): [ -> ]Jacky i Osx Big Grin


osx nie jest nominowany pało :c
A w zeszłym miesiącu mogliśmy glosować na kogo się chciało, a teraz nagle nominacje? trololo :<
No to w takim razie Jacky, inni moim zdaniem nie zasłużyli na użytkownika miesiąca. No dobra ew. Scelerisque, i to na nią pada mój drugi głos. Bo to liczy się z ogólną aktywnością, a nie postem raz na tydzień, albo napisaniem SIEMA na shoucie.

@EDIT
oł faktycznie byli nominowani w zeszłym miesiącu O.o I mimo wszystko było więcej nominowanych..
ale wydaje mi się, że tak jak głosy szły, tak Zepsuta dopisywała do listy, ale mogę się mylić bo nie pamiętam za bardzo : x
hmm no to jacky i slash : )
Ja juz tu zbytnio nie mam co wybierać bo osoby które najbardziej lubiłem juz się nie logują..... Na Zepsutą nie mogę głosować... także mój głos może otrzymać Henu bo widze że zauważyła że forum upada... Sorki ale takie jest moje zdanie.
Stron: 1 2
Przekierowanie