16-04-2024, 15:35
21-04-2024, 15:02
11-06-2024, 10:55
Według mnie zdecydowanie warto inwestować w złoto. Na stronie https://www.artar.com.pl/ można znaleźć kontakt do skupu, który posiada najlepsze ceny oraz obsługę.
16-01-2025, 16:26
Dla zasady warto jest dywersyfikować oszczędności. Czyli mieć trochę
na lokatach
na obligacjach
w obcych walutach
i we wspomnianym złocie
Złoto oczywiście powinno się kupować w sprawdzonych miejscach, czyli w mennicach: https://mennicamazovia.pl/pol_m_Zloto-152.html I w tym przypadku polecam sprawdzić sobie aktualne ceny sztabek tutaj.
na lokatach
na obligacjach
w obcych walutach
i we wspomnianym złocie
Złoto oczywiście powinno się kupować w sprawdzonych miejscach, czyli w mennicach: https://mennicamazovia.pl/pol_m_Zloto-152.html I w tym przypadku polecam sprawdzić sobie aktualne ceny sztabek tutaj.